Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel VRIJDAG vanaf januari 2013

Stand na de speelronde op vrijdag 1 maart 2013

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 B. Baak/S.Hoog / J. PlompKlik hier voor details van de opstelling van B. Baak/S.Hoog / J. Plomp 18
    2 Leotine vDongen/Silvia NoorderKlik hier voor details van de opstelling van Leotine vDongen/Silvia Noorder 13
    3 Sonja Bos/Ellen Ypma-De VenteKlik hier voor details van de opstelling van Sonja Bos/Ellen Ypma-De Vente 13
    4 Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor details van de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 12
    5 Ellen Leije / Eva HarrysonKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Leije / Eva Harryson 12
    6 Inge Oort / Gerda G/ Denise vSKlik hier voor details van de opstelling van Inge Oort / Gerda G/ Denise vS 12
    7 J Kamies/ D vGennip/ P BoereKlik hier voor details van de opstelling van J Kamies/ D vGennip/ P Boere 11
    8 Patricia Bettink/ Maud CroeseKlik hier voor details van de opstelling van Patricia Bettink/  Maud Croese 10
    9 Maaike Bouwens / Chantal BlomKlik hier voor details van de opstelling van Maaike Bouwens / Chantal Blom 10
    10 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 8
    11 SophievDitzh/HildeRavens/HHendKlik hier voor details van de opstelling van SophievDitzh/HildeRavens/HHend 7
    12 YmkjePiep/MarianneS/Marianne HKlik hier voor details van de opstelling van YmkjePiep/MarianneS/Marianne H 7
    13 TeclaBaas/IreneHogew/MayleneStKlik hier voor details van de opstelling van TeclaBaas/IreneHogew/MayleneSt 7
    14 Team onbekend 0
Eerste Klasse A Bekijken 1 Tanja Heyink/Inge HilberdinkKlik hier voor details van de opstelling van Tanja Heyink/Inge Hilberdink 17
    2 Monique Klemann/Joke vd HeidenKlik hier voor details van de opstelling van Monique Klemann/Joke vd Heiden 14
    3 Nienke Bosma / Monique vTrigtKlik hier voor details van de opstelling van Nienke Bosma / Monique vTrigt 11
    4 Joke Breewel/ Inge LenderingKlik hier voor details van de opstelling van Joke Breewel/ Inge Lendering 10
    5 Riksta Dorhout / Els HulstKlik hier voor details van de opstelling van Riksta Dorhout / Els Hulst 10
    6 R Grothuis/C KrusemanKlik hier voor details van de opstelling van R Grothuis/C Kruseman 9
    7 Roelofs / Bloemend /ReesinkKlik hier voor details van de opstelling van Roelofs / Bloemend /Reesink 9
    8 Gwen Hetharia /Sheila SchagenKlik hier voor details van de opstelling van Gwen Hetharia /Sheila Schagen 8
    9 Helen Kossen/Cyrilla HardebolKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/Cyrilla Hardebol 7
    10 Fietje Kramer/G KreikeKlik hier voor details van de opstelling van Fietje Kramer/G Kreike 5
Eerste Klasse B Bekijken 1 Denise Bauer / Sonja GraalKlik hier voor details van de opstelling van Denise Bauer / Sonja Graal 16
    2 Pauline Philippa / Puck GrootKlik hier voor details van de opstelling van Pauline Philippa / Puck Groot 14
    3 Annette vd Putten/Margo WeesieKlik hier voor details van de opstelling van Annette vd Putten/Margo Weesie 13
    4 Tonnie vO/Carla Buijs/MarionHKlik hier voor details van de opstelling van Tonnie vO/Carla Buijs/MarionH 12
    5 Carla van Emmerik / Erli EgasKlik hier voor details van de opstelling van Carla van Emmerik / Erli Egas 10
    6 Bep Hof &Antoinette Keu/Ans vMKlik hier voor details van de opstelling van Bep Hof &Antoinette Keu/Ans vM 10
    7 M Bouwsma / W SchouwKlik hier voor details van de opstelling van M Bouwsma / W Schouw 8
    8 MarianneDib/NienkeBosmaKlik hier voor details van de opstelling van MarianneDib/NienkeBosma 7
    9 Edith Vinkes/ MarianneKromhoutKlik hier voor details van de opstelling van Edith Vinkes/ MarianneKromhout 6
    10 Petra Gravemaker/Wil van WezepKlik hier voor details van de opstelling van Petra Gravemaker/Wil van Wezep 4

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Augustus 2019 00:36