Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel VRIJDAG vanaf januari 2013

Stand na de speelronde op vrijdag 15 februari 2013

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 B. Baak/S.Hoog / J. PlompKlik hier voor details van de opstelling van B. Baak/S.Hoog / J. Plomp 14
    2 Leotine vDongen/Silvia NoorderKlik hier voor details van de opstelling van Leotine vDongen/Silvia Noorder 13
    3 J Kamies/ D vGennip/ P BoereKlik hier voor details van de opstelling van J Kamies/ D vGennip/ P Boere 10
    4 Sonja Bos/Ellen Ypma-De VenteKlik hier voor details van de opstelling van Sonja Bos/Ellen Ypma-De Vente 10
    5 Ellen Leije / Eva HarrysonKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Leije / Eva Harryson 9
    6 Maaike Bouwens / Chantal BlomKlik hier voor details van de opstelling van Maaike Bouwens / Chantal Blom 9
    7 Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor details van de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 8
    8 Inge Oort / Gerda G/ Denise vSKlik hier voor details van de opstelling van Inge Oort / Gerda G/ Denise vS 8
    9 SophievDitzh/HildeRavens/HHendKlik hier voor details van de opstelling van SophievDitzh/HildeRavens/HHend 7
    10 YmkjePiep/MarianneS/Marianne HKlik hier voor details van de opstelling van YmkjePiep/MarianneS/Marianne H 7
    11 Patricia Bettink/ Maud CroeseKlik hier voor details van de opstelling van Patricia Bettink/  Maud Croese 6
    12 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 6
    13 TeclaBaas/IreneHogew/MayleneStKlik hier voor details van de opstelling van TeclaBaas/IreneHogew/MayleneSt 5
    14 Team onbekend 0
Eerste Klasse A Bekijken 1 Monique Klemann/Joke vd HeidenKlik hier voor details van de opstelling van Monique Klemann/Joke vd Heiden 13
    2 Tanja Heyink/Inge HilberdinkKlik hier voor details van de opstelling van Tanja Heyink/Inge Hilberdink 13
    3 Joke Breewel/ Inge LenderingKlik hier voor details van de opstelling van Joke Breewel/ Inge Lendering 10
    4 Nienke Bosma / Monique vTrigtKlik hier voor details van de opstelling van Nienke Bosma / Monique vTrigt 8
    5 Helen Kossen/Cyrilla HardebolKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/Cyrilla Hardebol 7
    6 Fietje Kramer/G KreikeKlik hier voor details van de opstelling van Fietje Kramer/G Kreike 7
    7 Riksta Dorhout / Els HulstKlik hier voor details van de opstelling van Riksta Dorhout / Els Hulst 7
    8 Gwen Hetharia /Sheila SchagenKlik hier voor details van de opstelling van Gwen Hetharia /Sheila Schagen 6
    9 R Grothuis/C KrusemanKlik hier voor details van de opstelling van R Grothuis/C Kruseman 5
    10 Roelofs / Bloemend /ReesinkKlik hier voor details van de opstelling van Roelofs / Bloemend /Reesink 4
Eerste Klasse B Bekijken 1 Pauline Philippa / Puck GrootKlik hier voor details van de opstelling van Pauline Philippa / Puck Groot 14
    2 Denise Bauer / Sonja GraalKlik hier voor details van de opstelling van Denise Bauer / Sonja Graal 12
    3 Tonnie vO/Carla Buijs/MarionHKlik hier voor details van de opstelling van Tonnie vO/Carla Buijs/MarionH 10
    4 Carla van Emmerik / Erli EgasKlik hier voor details van de opstelling van Carla van Emmerik / Erli Egas 10
    5 Annette vd Putten/Margo WeesieKlik hier voor details van de opstelling van Annette vd Putten/Margo Weesie 9
    6 Bep Hof &Antoinette Keu/Ans vMKlik hier voor details van de opstelling van Bep Hof &Antoinette Keu/Ans vM 8
    7 Petra Gravemaker/Wil van WezepKlik hier voor details van de opstelling van Petra Gravemaker/Wil van Wezep 7
    8 MarianneDib/NienkeBosmaKlik hier voor details van de opstelling van MarianneDib/NienkeBosma 4
    9 M Bouwsma / W SchouwKlik hier voor details van de opstelling van M Bouwsma / W Schouw 3
    10 Edith Vinkes/ MarianneKromhoutKlik hier voor details van de opstelling van Edith Vinkes/ MarianneKromhout 3

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Augustus 2019 09:23