Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel VRIJDAG WINTER 2012/2013

Stand na de speelronde op vrijdag 19 oktober 2012

  Details/Uitslagen     Punten
Tweede Klasse A Bekijken 1 Lia van Schaik / Anke BlankKlik hier voor details van de opstelling van Lia van Schaik / Anke Blank 6
    2 Gwen Hetharia /Sheila SchagenKlik hier voor details van de opstelling van Gwen Hetharia /Sheila Schagen 5
    3 A Hulsman/G d WaartKlik hier voor details van de opstelling van A Hulsman/G d Waart 5
    4 Rita Smeenge / Marleen LouwKlik hier voor details van de opstelling van Rita Smeenge / Marleen Louw 4
    5 WillienAlt/SaskiadVr/BibianePeKlik hier voor details van de opstelling van WillienAlt/SaskiadVr/BibianePe 4
    6 Riksta Dorhout / Els HulstKlik hier voor details van de opstelling van Riksta Dorhout / Els Hulst 3
    7 Mieke Haaijer / Gonnie BergKlik hier voor details van de opstelling van Mieke Haaijer / Gonnie Berg 3
    8 MJHoogeveen/WTA Langelaar-vanKlik hier voor details van de opstelling van MJHoogeveen/WTA Langelaar-van 2
Tweede Klasse B Bekijken 1 Petra Gravemaker/Wil van WezepKlik hier voor details van de opstelling van Petra Gravemaker/Wil van Wezep 8
    2 Ans v Mourik/ Bep Krom/Ans vMKlik hier voor details van de opstelling van Ans v Mourik/ Bep Krom/Ans vM 6
    3 Bep Hof &Antoinette Keu/Ans vMKlik hier voor details van de opstelling van Bep Hof &Antoinette Keu/Ans vM 6
    4 Marianne Hopstaken/ Wil ArendaKlik hier voor details van de opstelling van Marianne Hopstaken/ Wil Arenda 5
    5 M.vTrigt / M. Breek/M. DibbetsKlik hier voor details van de opstelling van M.vTrigt / M. Breek/M. Dibbets 4
    6 NellekeHendriks/YolandavGelderKlik hier voor details van de opstelling van NellekeHendriks/YolandavGelder 4
    7 Sandra Bouman / Ingrid MeijerKlik hier voor details van de opstelling van Sandra Bouman / Ingrid Meijer 3
    8 JokeBeukenkmp/SimoneDannenburgKlik hier voor details van de opstelling van JokeBeukenkmp/SimoneDannenburg 2
    9 Inge en Els KortekaasKlik hier voor details van de opstelling van Inge en Els Kortekaas 2
    10 Team onbekend 0
Derde Klasse A Bekijken 1 Lia Schaik / Anneke LeuffenKlik hier voor details van de opstelling van Lia Schaik / Anneke Leuffen 8
    2 Marjol. vMaris/Mir SchellekensKlik hier voor details van de opstelling van Marjol. vMaris/Mir Schellekens 8
    3 Nel Abels/ Marijke vd NoordKlik hier voor details van de opstelling van Nel Abels/ Marijke vd Noord 7
    4 C Kamps/W Kramer/C HardebolKlik hier voor details van de opstelling van C Kamps/W Kramer/C Hardebol 7
    5 Ineke Kauling/ Francis v EdenKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Kauling/ Francis v Eden 4
    6 Lia v Velzen/Anja KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Lia v Velzen/Anja Koppen 4
    7 Marie-Jose vVeggel/Ans KamerKlik hier voor details van de opstelling van Marie-Jose vVeggel/Ans Kamer 4
    8 Willy Meijster/Tineke DraaismaKlik hier voor details van de opstelling van Willy Meijster/Tineke Draaisma 4
    9 MAE Oudshoorn / W WarmerdamKlik hier voor details van de opstelling van MAE Oudshoorn / W Warmerdam 4
    10 Fia Bodewus/ Eveline vBoheemenKlik hier voor details van de opstelling van Fia Bodewus/ Eveline vBoheemen 3
    11 Monique Leuffen / Rina BosKlik hier voor details van de opstelling van Monique Leuffen / Rina Bos 2
    12 Simone Stokman/Tinie v StamKlik hier voor details van de opstelling van Simone Stokman/Tinie v Stam 1
    13 Mo Schut/Anikó van RietbergenKlik hier voor details van de opstelling van Mo Schut/Anikó van Rietbergen 0
    14 Nicky Kamphuis/Marieke KragtKlik hier voor details van de opstelling van Nicky Kamphuis/Marieke Kragt 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Augustus 2019 11:48