Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel VRIJDAG WINTER 2012/2013

Stand na de speelronde op vrijdag 5 oktober 2012

  Details/Uitslagen     Punten
Tweede Klasse A Bekijken 1 Lia van Schaik / Anke BlankKlik hier voor details van de opstelling van Lia van Schaik / Anke Blank 4
    2 Gwen Hetharia /Sheila SchagenKlik hier voor details van de opstelling van Gwen Hetharia /Sheila Schagen 3
    3 A Hulsman/G d WaartKlik hier voor details van de opstelling van A Hulsman/G d Waart 3
    4 Rita Smeenge / Marleen LouwKlik hier voor details van de opstelling van Rita Smeenge / Marleen Louw 2
    5 WillienAlt/SaskiadVr/BibianePeKlik hier voor details van de opstelling van WillienAlt/SaskiadVr/BibianePe 2
    6 Riksta Dorhout / Els HulstKlik hier voor details van de opstelling van Riksta Dorhout / Els Hulst 1
    7 Mieke Haaijer / Gonnie BergKlik hier voor details van de opstelling van Mieke Haaijer / Gonnie Berg 1
    8 MJHoogeveen/WTA Langelaar-vanKlik hier voor details van de opstelling van MJHoogeveen/WTA Langelaar-van 0
Tweede Klasse B Bekijken 1 M.vTrigt / M. Breek/M. DibbetsKlik hier voor details van de opstelling van M.vTrigt / M. Breek/M. Dibbets 4
    2 Petra Gravemaker/Wil van WezepKlik hier voor details van de opstelling van Petra Gravemaker/Wil van Wezep 4
    3 JokeBeukenkmp/SimoneDannenburgKlik hier voor details van de opstelling van JokeBeukenkmp/SimoneDannenburg 2
    4 Ans v Mourik/ Bep Krom/Ans vMKlik hier voor details van de opstelling van Ans v Mourik/ Bep Krom/Ans vM 2
    5 Sandra Bouman / Ingrid MeijerKlik hier voor details van de opstelling van Sandra Bouman / Ingrid Meijer 2
    6 Inge en Els KortekaasKlik hier voor details van de opstelling van Inge en Els Kortekaas 2
    7 Marianne Hopstaken/ Wil ArendaKlik hier voor details van de opstelling van Marianne Hopstaken/ Wil Arenda 2
    8 Bep Hof &Antoinette Keu/Ans vMKlik hier voor details van de opstelling van Bep Hof &Antoinette Keu/Ans vM 2
    9 NellekeHendriks/YolandavGelderKlik hier voor details van de opstelling van NellekeHendriks/YolandavGelder 0
    10 Team onbekend 0
Derde Klasse A Bekijken 1 Marjol. vMaris/Mir SchellekensKlik hier voor details van de opstelling van Marjol. vMaris/Mir Schellekens 4
    2 Lia v Velzen/Anja KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Lia v Velzen/Anja Koppen 4
    3 Lia Schaik / Anneke LeuffenKlik hier voor details van de opstelling van Lia Schaik / Anneke Leuffen 4
    4 MAE Oudshoorn / W WarmerdamKlik hier voor details van de opstelling van MAE Oudshoorn / W Warmerdam 4
    5 Fia Bodewus/ Eveline vBoheemenKlik hier voor details van de opstelling van Fia Bodewus/ Eveline vBoheemen 3
    6 Nel Abels/ Marijke vd NoordKlik hier voor details van de opstelling van Nel Abels/ Marijke vd Noord 3
    7 C Kamps/W Kramer/C HardebolKlik hier voor details van de opstelling van C Kamps/W Kramer/C Hardebol 3
    8 Simone Stokman/Tinie v StamKlik hier voor details van de opstelling van Simone Stokman/Tinie v Stam 1
    9 Ineke Kauling/ Francis v EdenKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Kauling/ Francis v Eden 1
    10 Monique Leuffen / Rina BosKlik hier voor details van de opstelling van Monique Leuffen / Rina Bos 1
    11 Mo Schut/Anikó van RietbergenKlik hier voor details van de opstelling van Mo Schut/Anikó van Rietbergen 0
    12 Marie-Jose vVeggel/Ans KamerKlik hier voor details van de opstelling van Marie-Jose vVeggel/Ans Kamer 0
    13 Nicky Kamphuis/Marieke KragtKlik hier voor details van de opstelling van Nicky Kamphuis/Marieke Kragt 0
    14 Willy Meijster/Tineke DraaismaKlik hier voor details van de opstelling van Willy Meijster/Tineke Draaisma 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 12 December 2019 09:51