Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel VRIJDAG WINTER 2012/2013

Stand na de speelronde op vrijdag 28 september 2012

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Inge Oort / Gerda G/ Denise vSKlik hier voor details van de opstelling van Inge Oort / Gerda G/ Denise vS 4
    2 Sonja Bos/Ellen Ypma-De VenteKlik hier voor details van de opstelling van Sonja Bos/Ellen Ypma-De Vente 4
    3 B. Baak/S.Hoog / J. PlompKlik hier voor details van de opstelling van B. Baak/S.Hoog / J. Plomp 4
    4 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 4
    5 J Kamies/ D vGennip/ P BoereKlik hier voor details van de opstelling van J Kamies/ D vGennip/ P Boere 3
    6 Leotine vDongen/Silvia NoorderKlik hier voor details van de opstelling van Leotine vDongen/Silvia Noorder 3
    7 Joke Breewel/ Inge LenderingKlik hier voor details van de opstelling van Joke Breewel/ Inge Lendering 1
    8 Patricia Bettink/ Maud CroeseKlik hier voor details van de opstelling van Patricia Bettink/  Maud Croese 1
    9 Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor details van de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 0
    10 YmkjePiep/MarianneS/Marianne HKlik hier voor details van de opstelling van YmkjePiep/MarianneS/Marianne H 0
    11 Carla van Emmerik / Erli EgasKlik hier voor details van de opstelling van Carla van Emmerik / Erli Egas 0
    12 A.Meininger/SvDitzh/Hil RavensKlik hier voor details van de opstelling van A.Meininger/SvDitzh/Hil Ravens 0
Eerste Klasse A Bekijken 1 TeclaBaas/IreneHogew/MayleneStKlik hier voor details van de opstelling van TeclaBaas/IreneHogew/MayleneSt 4
    2 Monique Klemann/Joke vd HeidenKlik hier voor details van de opstelling van Monique Klemann/Joke vd Heiden 4
    3 Nienke Bosma / Monique vTrigtKlik hier voor details van de opstelling van Nienke Bosma / Monique vTrigt 4
    4 Helen Kossen/Cyrilla HardebolKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/Cyrilla Hardebol 4
    5 Annette vd Putten/Margo WeesieKlik hier voor details van de opstelling van Annette vd Putten/Margo Weesie 2
    6 R Grothuis/C KrusemanKlik hier voor details van de opstelling van R Grothuis/C Kruseman 2
    7 M Bouwsma / W SchouwKlik hier voor details van de opstelling van M Bouwsma / W Schouw 0
    8 Greet Kock-Ylstra / Wil ArendaKlik hier voor details van de opstelling van Greet Kock-Ylstra / Wil Arenda 0
    9 Tanja Heyink/Inge HilberdinkKlik hier voor details van de opstelling van Tanja Heyink/Inge Hilberdink 0
    10 Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor details van de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs 0
Eerste Klasse B Bekijken 1 Ellen Leije / Eva HarrysonKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Leije / Eva Harryson 4
    2 Edith Vinkes/ MarianneKromhoutKlik hier voor details van de opstelling van Edith Vinkes/ MarianneKromhout 4
    3 Pauline Philippa / Puck GrootKlik hier voor details van de opstelling van Pauline Philippa / Puck Groot 4
    4 MarianneDib/NienkeBosmaKlik hier voor details van de opstelling van MarianneDib/NienkeBosma 3
    5 Wilma Reins/Mieke ButerKlik hier voor details van de opstelling van Wilma Reins/Mieke Buter 2
    6 Tonnie vO/Carla Buijs/MarionHKlik hier voor details van de opstelling van Tonnie vO/Carla Buijs/MarionH 2
    7 Fietje Kramer/G KreikeKlik hier voor details van de opstelling van Fietje Kramer/G Kreike 1
    8 Team onbekend 0
    9 Roelofs / Bloemend /ReesinkKlik hier voor details van de opstelling van Roelofs / Bloemend /Reesink 0
    10 Denise Bauer / Sonja GraalKlik hier voor details van de opstelling van Denise Bauer / Sonja Graal 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 14 December 2019 19:15