Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG WINTER 2011/2012

Stand na de speelronde op vrijdag 30 september 2011

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 BBaak/TOffenberg/SimoneHoogKlik hier voor details van de opstelling van BBaak/TOffenberg/SimoneHoog 4
    2 Carolien Bakel/Lenie HeeremansKlik hier voor details van de opstelling van Carolien Bakel/Lenie Heeremans 4
    3 J Kamies/ D vGennip/ M FranzenKlik hier voor details van de opstelling van J Kamies/ D vGennip/ M Franzen 3
    4 Inge O. & Marion B. /Gerda G.Klik hier voor details van de opstelling van Inge O. & Marion B. /Gerda G. 2
    5 TeclaBaas/IreneHogew/MayleneStKlik hier voor details van de opstelling van TeclaBaas/IreneHogew/MayleneSt 2
    6 Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor details van de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 2
    7 Pauline Philippa / Puck GrootKlik hier voor details van de opstelling van Pauline Philippa / Puck Groot 2
    8 Maaike Bouwens / Chantal BlomKlik hier voor details van de opstelling van Maaike Bouwens / Chantal Blom 1
    9 Anita Veen / Reneé van RossumKlik hier voor details van de opstelling van Anita Veen / Reneé van Rossum 0
    10 A.Meininger/SvDitzh/H.HendriksKlik hier voor details van de opstelling van A.Meininger/SvDitzh/H.Hendriks 0
Eerste Klasse A Bekijken 1 Tanja Heyink/Inge HilberdinkKlik hier voor details van de opstelling van Tanja Heyink/Inge Hilberdink 4
    2 YmkjePiepenbrin/MarianneSchrikKlik hier voor details van de opstelling van YmkjePiepenbrin/MarianneSchrik 3
    3 Monique Klemann/Joke vd HeidenKlik hier voor details van de opstelling van Monique Klemann/Joke vd Heiden 2
    4 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 2
    5 MarianneDib/NienkeBosmaKlik hier voor details van de opstelling van MarianneDib/NienkeBosma 2
    6 Greet Kock-Ylstra / Wil ArendaKlik hier voor details van de opstelling van Greet Kock-Ylstra / Wil Arenda 2
    7 R Grothuis/C KrusemanKlik hier voor details van de opstelling van R Grothuis/C Kruseman 2
    8 Tonnie van Os / Carla BuijsKlik hier voor details van de opstelling van Tonnie van Os / Carla Buijs 2
    9 Joke Breewel/ Inge LenderingKlik hier voor details van de opstelling van Joke Breewel/ Inge Lendering 2
    10 Fietje Kramer/Geraldine KreikeKlik hier voor details van de opstelling van Fietje Kramer/Geraldine Kreike 2
    11 Robison/Honders/SandenKlik hier voor details van de opstelling van Robison/Honders/Sanden 1
    12 Denise Bauer /Ingrid SnertringKlik hier voor details van de opstelling van Denise Bauer /Ingrid Snertring 0
Eerste Klasse B Bekijken 1 Roelofs / Bloemend /ReesinkKlik hier voor details van de opstelling van Roelofs / Bloemend /Reesink 4
    2 Leotine vDongen/Silvia NoorderKlik hier voor details van de opstelling van Leotine vDongen/Silvia Noorder 4
    3 C Raads/M Verhoeven/S.HooijKlik hier voor details van de opstelling van C Raads/M Verhoeven/S.Hooij 4
    4 Ans van Mourik/Bep KromKlik hier voor details van de opstelling van Ans van Mourik/Bep Krom 3
    5 Wilma Reins/Mieke ButerKlik hier voor details van de opstelling van Wilma Reins/Mieke Buter 2
    6 Annette vd Putten/Margo WeesieKlik hier voor details van de opstelling van Annette vd Putten/Margo Weesie 2
    7 Patricia Bettink/ Maud CroeseKlik hier voor details van de opstelling van Patricia Bettink/  Maud Croese 2
    8 Sonja Bos/Ellen Ypma-De VenteKlik hier voor details van de opstelling van Sonja Bos/Ellen Ypma-De Vente 2
    9 Nienke Bosma/Ellen BosKlik hier voor details van de opstelling van Nienke Bosma/Ellen Bos 1
    10 Lida& Belinda LeursKlik hier voor details van de opstelling van Lida& Belinda Leurs 0
    11 Ellen Leijen / Riet BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Leijen / Riet Baars 0
    12 Edith Vinkes / Joke BürmannKlik hier voor details van de opstelling van Edith Vinkes / Joke Bürmann 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 7 December 2019 04:30