Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG 2007-2008 (2e helft)

Stand na de speelronde op vrijdag 7 maart 2008

  Details/Uitslagen     Punten
Tweede Klasse A Bekijken 1 G Berg/C VidelerKlik hier voor details van de opstelling van G Berg/C Videler 13
    2 M Honders/R Robison/Y PiepenbrKlik hier voor details van de opstelling van M Honders/R Robison/Y Piepenbr 13
    3 A Hulsman/G d WaartKlik hier voor details van de opstelling van A Hulsman/G d Waart 12
    4 Wendy v Wooning/Helen KossenKlik hier voor details van de opstelling van Wendy v  Wooning/Helen Kossen 11
    5 Tecla Baas / Irene HogewegKlik hier voor details van de opstelling van Tecla Baas / Irene Hogeweg 9
    6 Marianne Dibbets / Liek MonéKlik hier voor details van de opstelling van Marianne Dibbets / Liek Moné 8
    7 Liek Moné / Valentine HermusKlik hier voor details van de opstelling van Liek Moné / Valentine Hermus 7
    8 Lia Schaik / Anneke LeuffenKlik hier voor details van de opstelling van Lia Schaik / Anneke Leuffen 7
Tweede Klasse B Bekijken 1 Lyda van Asselen/Tineke FranseKlik hier voor details van de opstelling van Lyda van Asselen/Tineke Franse 17
    2 Liesbeth Groenewegen/Lenie EemKlik hier voor details van de opstelling van Liesbeth Groenewegen/Lenie Eem 14
    3 Valentine hermus/Ellen BosKlik hier voor details van de opstelling van Valentine hermus/Ellen Bos 13
    4 Monique Klemann/Joke vd HeidenKlik hier voor details van de opstelling van Monique Klemann/Joke vd Heiden 12
    5 LeotienVestering/Tina WagenaarKlik hier voor details van de opstelling van LeotienVestering/Tina Wagenaar 10
    6 StefHooij /JeaKlop/EdithdJongKlik hier voor details van de opstelling van StefHooij /JeaKlop/EdithdJong 9
    7 Marjolein Lagrand/Petra DamenKlik hier voor details van de opstelling van Marjolein Lagrand/Petra Damen 9
    8 Raadschelders/Verhoeven/HooijKlik hier voor details van de opstelling van Raadschelders/Verhoeven/Hooij 9
    9 Hennie Hoedemaker/Riet BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Hennie Hoedemaker/Riet Baars 4
    10 Nel Meijer / Petra GravemakerKlik hier voor details van de opstelling van Nel Meijer / Petra Gravemaker 3
Derde klasse Bekijken 1 Nel Abels/Marijke vd NoordKlik hier voor details van de opstelling van Nel Abels/Marijke vd Noord 16
    2 Christa Kamps/Wally KramerKlik hier voor details van de opstelling van Christa Kamps/Wally Kramer 14
    3 Nel Hendriks / Yolanda GelderKlik hier voor details van de opstelling van Nel Hendriks / Yolanda Gelder 13
    4 Fia Bodewus/ Eveline vBoheemenKlik hier voor details van de opstelling van Fia Bodewus/ Eveline vBoheemen 12
    5 Lia Velzen/Anja KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Lia  Velzen/Anja Koppen 9
    6 Willy Meijster/Tineke DraaismaKlik hier voor details van de opstelling van Willy Meijster/Tineke Draaisma 8
    7 Monique Leuffen / Rina BosKlik hier voor details van de opstelling van Monique Leuffen / Rina Bos 8
    8 Team onbekend 0
    1 Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor details van de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs 15
    2 Lia vSchaik/Anke BlankKlik hier voor details van de opstelling van Lia vSchaik/Anke Blank 14
    3 Wil Aren/MarianneHop/GreetKockKlik hier voor details van de opstelling van Wil Aren/MarianneHop/GreetKock 14
    4 Marie-Jose vVeggel/Ans KamerKlik hier voor details van de opstelling van Marie-Jose vVeggel/Ans Kamer 10
    5 Simone Stokman/Tinie v StamKlik hier voor details van de opstelling van Simone Stokman/Tinie v Stam 10
    6 Ineke Versteeg/ Francis v EdenKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Versteeg/ Francis v Eden 10
    7 JokeBeukenkmp/ SimoneDanneburgKlik hier voor details van de opstelling van JokeBeukenkmp/ SimoneDanneburg 5
    8 I Doggenaar/A Keizer/T SontagKlik hier voor details van de opstelling van I Doggenaar/A Keizer/T Sontag 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 02:58