Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG 2007-2008 (2e helft)

Stand na de speelronde op vrijdag 4 januari 2008

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Bervoets/Visbeen/JonckbloedtKlik hier voor details van de opstelling van Bervoets/Visbeen/Jonckbloedt 4
    2 Ellen Bos/Nienke BosmaKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Bos/Nienke Bosma 4
    3 Kamies/ vGennip/ SchutKlik hier voor details van de opstelling van Kamies/ vGennip/ Schut 4
    4 P Bettink/M Reesink/M CroeseKlik hier voor details van de opstelling van P Bettink/M Reesink/M Croese 3
    5 Henny Stuurman/Maria DijkmanKlik hier voor details van de opstelling van Henny Stuurman/Maria Dijkman 2
    6 Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor details van de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 2
    7 L Heeremans/v Bakel/CommissariKlik hier voor details van de opstelling van L Heeremans/v Bakel/Commissari 1
    8 Lida Leurs/ Ans KorsKlik hier voor details van de opstelling van Lida Leurs/ Ans Kors 0
    9 Roelofs / Bloemend /ReesinkKlik hier voor details van de opstelling van Roelofs / Bloemend /Reesink 0
    10 Wijs/Bottema/ v PaassenKlik hier voor details van de opstelling van Wijs/Bottema/ v Paassen 0
Eerste Klasse A Bekijken 1 YPiepenbr/ M Schrik/M HondersKlik hier voor details van de opstelling van YPiepenbr/ M Schrik/M Honders 4
    2 Bossink/Molenaar/StobbelaarKlik hier voor details van de opstelling van Bossink/Molenaar/Stobbelaar 4
    3 Marianne Dibbets/NienkeBosmaKlik hier voor details van de opstelling van Marianne Dibbets/NienkeBosma 3
    4  Maas /  Philippa/ Groot 3
    5 T Heyink/I HilberdinkKlik hier voor details van de opstelling van T Heyink/I Hilberdink 2
    6 Tineke Offenb./ Jacq. Blanken.Klik hier voor details van de opstelling van Tineke Offenb./ Jacq. Blanken. 2
    7 Myrna Miller/Anneke MagielseKlik hier voor details van de opstelling van Myrna Miller/Anneke Magielse 2
    8 R Grothuis/C KrusemanKlik hier voor details van de opstelling van R Grothuis/C Kruseman 2
    9 Margo Weesie / Annette PuttenKlik hier voor details van de opstelling van Margo Weesie / Annette Putten 1
    10 Denise Bauer /Ingrid SnertringKlik hier voor details van de opstelling van Denise Bauer /Ingrid Snertring 1
    11 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 0
    12 Anett vd Putten /Christa KampsKlik hier voor details van de opstelling van Anett vd Putten /Christa Kamps 0
Eerste Klasse B Bekijken 1 Marije v Luyken/Brigiite KamerKlik hier voor details van de opstelling van Marije v Luyken/Brigiite Kamer 4
    2 Fietje Kramer/Geraldine KreikeKlik hier voor details van de opstelling van Fietje Kramer/Geraldine Kreike 4
    3 Hof/Keuning/LenderingKlik hier voor details van de opstelling van Hof/Keuning/Lendering 4
    4 Joke Breewel/Ingebor LenderingKlik hier voor details van de opstelling van Joke Breewel/Ingebor Lendering 3
    5 Ellen Leijen / Riet BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Leijen / Riet Baars 3
    6 Joke Breewel/nge LenderingKlik hier voor details van de opstelling van Joke Breewel/nge Lendering 2
    7 Wilma Reins/Mieke ButerKlik hier voor details van de opstelling van Wilma Reins/Mieke Buter 2
    8 Elly Schouten/Ineke AmesKlik hier voor details van de opstelling van Elly Schouten/Ineke Ames 1
    9 Puck Groot/ Ria ten HoornKlik hier voor details van de opstelling van Puck Groot/ Ria ten Hoorn 1
    10 Ank Verheul / Ans van MourikKlik hier voor details van de opstelling van Ank Verheul / Ans van Mourik 0
    11 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 0
    12 Karin Engelhart/Veronica KamerKlik hier voor details van de opstelling van Karin Engelhart/Veronica Kamer 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 20 Augustus 2019 01:24