Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG 2007-2008 (1e helft)

Stand na de speelronde op vrijdag 5 oktober 2007

  Details/Uitslagen     Punten
Tweede Klasse A Bekijken 1 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 4
    2 Marianne Dibbets/NienkeBosmaKlik hier voor details van de opstelling van Marianne Dibbets/NienkeBosma 4
    3 Liek Moné / Valentine HermusKlik hier voor details van de opstelling van Liek Moné / Valentine Hermus 3
    4 Wendy v Wooning/Helen KossenKlik hier voor details van de opstelling van Wendy v  Wooning/Helen Kossen 3
    5 G Berg/C VidelerKlik hier voor details van de opstelling van G Berg/C Videler 2
    6 Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor details van de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs 2
    7 Wil Aren/MarianneHop/GreetKockKlik hier voor details van de opstelling van Wil Aren/MarianneHop/GreetKock 1
    8 A Hulsman/G d WaartKlik hier voor details van de opstelling van A Hulsman/G d Waart 1
    9 StefHooij /JeaKlop/EdithdJongKlik hier voor details van de opstelling van StefHooij /JeaKlop/EdithdJong 0
    10 Monique Klemann/Joke vd HeidenKlik hier voor details van de opstelling van Monique Klemann/Joke vd Heiden 0
Tweede Klasse B Bekijken 1 LeotienVestering/Tina WagenaarKlik hier voor details van de opstelling van LeotienVestering/Tina Wagenaar 4
    2 Lyda van Asselen/Tineke FranseKlik hier voor details van de opstelling van Lyda van Asselen/Tineke Franse 4
    3 Nel Hendriks / Yolanda GelderKlik hier voor details van de opstelling van Nel Hendriks / Yolanda Gelder 4
    4 Margo Weesie / Annette PuttenKlik hier voor details van de opstelling van Margo Weesie / Annette Putten 4
    5 Valentine hermus/Ellen BosKlik hier voor details van de opstelling van Valentine hermus/Ellen Bos 2
    6 Joke Breewel/Ingebor LenderingKlik hier voor details van de opstelling van Joke Breewel/Ingebor Lendering 2
    7 Tecla Baas / Irene HogewegKlik hier voor details van de opstelling van Tecla Baas / Irene Hogeweg 0
    8 Hennie Hoedemaker/Riet BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Hennie Hoedemaker/Riet Baars 0
    9 Nel Abels/Marijke vd NoordKlik hier voor details van de opstelling van Nel Abels/Marijke vd Noord 0
    10 Liesbeth Groenewegen/Lenie EemKlik hier voor details van de opstelling van Liesbeth Groenewegen/Lenie Eem 0
Derde klasse A Bekijken 1 Christa Kamps/Wally KramerKlik hier voor details van de opstelling van Christa Kamps/Wally Kramer 4
    2 Simone Stokman/Tinie v StamKlik hier voor details van de opstelling van Simone Stokman/Tinie v Stam 4
    3 Nel Meijer / Petra GravemakerKlik hier voor details van de opstelling van Nel Meijer / Petra Gravemaker 4
    4 Marjolein Lagrand/Petra DamenKlik hier voor details van de opstelling van Marjolein Lagrand/Petra Damen 4
    5 Lia vSchaik/Anke BlankKlik hier voor details van de opstelling van Lia vSchaik/Anke Blank 4
    6 Jole/Scheper/de VriesKlik hier voor details van de opstelling van Jole/Scheper/de Vries 3
    7 JokeBeukenkmp/ SimoneDanneburgKlik hier voor details van de opstelling van JokeBeukenkmp/ SimoneDanneburg 3
    8 Marie Jose v Veggel/Ans KamerKlik hier voor details van de opstelling van Marie Jose v Veggel/Ans Kamer 1
    9 Lia Velzen/Anja KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Lia  Velzen/Anja Koppen 1
    10 Ineke Versteeg/ Francis v EdenKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Versteeg/ Francis v Eden 0
    11 I Doggenaar/A Keizer/ T SontagKlik hier voor details van de opstelling van I Doggenaar/A Keizer/ T Sontag 0
    12 Fia Bodewus/ Eveline vBoheemenKlik hier voor details van de opstelling van Fia Bodewus/ Eveline vBoheemen 0
    13 Willy Meijster/Tineke DraaismaKlik hier voor details van de opstelling van Willy Meijster/Tineke Draaisma 0
    14 Monique Leuffen / Rina BosKlik hier voor details van de opstelling van Monique Leuffen / Rina Bos 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 18 Augustus 2019 04:56