Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG 2007-2008 (1e helft)

Stand na de speelronde op vrijdag 23 november 2007

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Bervoets/Visbeen/JonckbloedtKlik hier voor details van de opstelling van Bervoets/Visbeen/Jonckbloedt 20
    2 L Heeremans/v Bakel/CommissariKlik hier voor details van de opstelling van L Heeremans/v Bakel/Commissari 13
    3 Wijs/Bottema/ v PaassenKlik hier voor details van de opstelling van Wijs/Bottema/ v Paassen 11
    4 P Bettink/M Reesink/M CroeseKlik hier voor details van de opstelling van P Bettink/M Reesink/M Croese 11
    5 Henny Stuurman/Maria DijkmanKlik hier voor details van de opstelling van Henny Stuurman/Maria Dijkman 10
    6 R Grothuis/C KrusemanKlik hier voor details van de opstelling van R Grothuis/C Kruseman 10
    7 Puck Groot/ Ria ten HoornKlik hier voor details van de opstelling van Puck Groot/ Ria ten Hoorn 10
    8 Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor details van de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 8
    9 Fietje Kramer/Geraldine KreikeKlik hier voor details van de opstelling van Fietje Kramer/Geraldine Kreike 5
    10 Anett vd Putten /Christa KampsKlik hier voor details van de opstelling van Anett vd Putten /Christa Kamps 2
Eerste Klasse A Bekijken 1 Ellen Bos/Nienke BosmaKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Bos/Nienke Bosma 15
    2 Wilma Reins/Mieke ButerKlik hier voor details van de opstelling van Wilma Reins/Mieke Buter 14
    3 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 13
    4 Roelofs / Bloemend /ReesinkKlik hier voor details van de opstelling van Roelofs / Bloemend /Reesink 12
    5 Denise Bauer /Ingrid SnertringKlik hier voor details van de opstelling van Denise Bauer /Ingrid Snertring 11
    6 T Heyink/I HilberdinkKlik hier voor details van de opstelling van T Heyink/I Hilberdink 10
    7 Tineke Offenb./ Jacq. Blanken.Klik hier voor details van de opstelling van Tineke Offenb./ Jacq. Blanken. 10
    8 Bossink/Molenaar/StobbelaarKlik hier voor details van de opstelling van Bossink/Molenaar/Stobbelaar 6
    9 M Honders/R Robison/Y PiepenbrKlik hier voor details van de opstelling van M Honders/R Robison/Y Piepenbr 5
    10 Lia Schaik / Anneke LeuffenKlik hier voor details van de opstelling van Lia Schaik / Anneke Leuffen 4
Eerste Klasse B Bekijken 1 Kamies/ vGennip/ SchutKlik hier voor details van de opstelling van Kamies/ vGennip/ Schut 16
    2 Lida Leurs/ Ans KorsKlik hier voor details van de opstelling van Lida Leurs/ Ans Kors 16
    3 Ellen Leijen / Riet BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Leijen / Riet Baars 13
    4 Elly Schouten/Ineke AmesKlik hier voor details van de opstelling van Elly Schouten/Ineke Ames 12
    5 Joke Breewel/nge LenderingKlik hier voor details van de opstelling van Joke Breewel/nge Lendering 12
    6 YPiepenbr/ M Schrik/M HondersKlik hier voor details van de opstelling van YPiepenbr/ M Schrik/M Honders 11
    7  Maas /  Philippa/ Groot 10
    8 Hof/Keuning/LenderingKlik hier voor details van de opstelling van Hof/Keuning/Lendering 10
    9 Marije v Luyken/Brigiite KamerKlik hier voor details van de opstelling van Marije v Luyken/Brigiite Kamer 9
    10 Karin Engelhart/Veronica KamerKlik hier voor details van de opstelling van Karin Engelhart/Veronica Kamer 8
    11 Myrna Miller/Anneke MagielseKlik hier voor details van de opstelling van Myrna Miller/Anneke Magielse 8
    12 Ank Verheul / Ans van MourikKlik hier voor details van de opstelling van Ank Verheul / Ans van Mourik 7
    13 Raadschelders/Verhoeven/HooijKlik hier voor details van de opstelling van Raadschelders/Verhoeven/Hooij 5
    14 Marianne Dibbets / Liek MonéKlik hier voor details van de opstelling van Marianne Dibbets / Liek Moné 3

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 26 Augustus 2019 00:49