Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG 2006-2007 (2e helft)

Stand na de speelronde op vrijdag 9 maart 2007

  Details/Uitslagen     Punten
Tweede Klasse A Bekijken 1 Miek Lange/Paulien HafkenscheiKlik hier voor details van de opstelling van Miek Lange/Paulien Hafkenschei 16
    2 M Honders/R Robison/Y PiepenbrKlik hier voor details van de opstelling van M Honders/R Robison/Y Piepenbr 16
    3 J Peeperkorn / M KlemannKlik hier voor details van de opstelling van J Peeperkorn / M Klemann 13
    4 Marianne Dibbets/NienkeBosmaKlik hier voor details van de opstelling van Marianne Dibbets/NienkeBosma 11
    5 A Hulsman/G d WaartKlik hier voor details van de opstelling van A Hulsman/G d Waart 10
    6 Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor details van de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs 10
    7 G Berg/C VidelerKlik hier voor details van de opstelling van G Berg/C Videler 9
    8 Nel Abels/Marijke vd NoordKlik hier voor details van de opstelling van Nel Abels/Marijke vd Noord 6
    9 Lia vSchaik/Anke BlankKlik hier voor details van de opstelling van Lia vSchaik/Anke Blank 6
    10 JokeBeukenkmp/ SimoneDanneburgKlik hier voor details van de opstelling van JokeBeukenkmp/ SimoneDanneburg 3
Tweede Klasse B Bekijken 1 Valentine hermus/Ellen BosKlik hier voor details van de opstelling van Valentine hermus/Ellen Bos 15
    2 Liek Moné / Annette vd PuttenKlik hier voor details van de opstelling van Liek Moné / Annette vd Putten 14
    3 Marije v Luyken/Brigiite KamerKlik hier voor details van de opstelling van Marije v Luyken/Brigiite Kamer 13
    4 Tiny Joppe/ Ans v. MourikKlik hier voor details van de opstelling van Tiny Joppe/ Ans v. Mourik 11
    5 Irma Oud /MarijkeVerzijlenbergKlik hier voor details van de opstelling van Irma Oud /MarijkeVerzijlenberg 11
    6 Liesbeth Groenewegen/Lenie EemKlik hier voor details van de opstelling van Liesbeth Groenewegen/Lenie Eem 9
    7 Nel Hendriks / Yolanda GelderKlik hier voor details van de opstelling van Nel Hendriks / Yolanda Gelder 9
    8 Hennie Hoedemaker/Riet BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Hennie Hoedemaker/Riet Baars 9
    9 Marjolein Lagrand/Petra DamenKlik hier voor details van de opstelling van Marjolein Lagrand/Petra Damen 9
    10 Annemiek Jole / Bjorge ScheperKlik hier voor details van de opstelling van Annemiek Jole / Bjorge Scheper 0
Derde klasse A Bekijken 1 MCM Veltkamp / M van TiggelenKlik hier voor details van de opstelling van MCM Veltkamp / M van Tiggelen 19
    2 Wil Aren/MarianneHop/GreetKockKlik hier voor details van de opstelling van Wil Aren/MarianneHop/GreetKock 16
    3 Nel Meijer / Petra GravemakerKlik hier voor details van de opstelling van Nel Meijer / Petra Gravemaker 13
    4 Martine Bouman/Marleen TijssenKlik hier voor details van de opstelling van Martine Bouman/Marleen Tijssen 11
    5 Simone Stokman/Tinie v StamKlik hier voor details van de opstelling van Simone Stokman/Tinie v Stam 8
    6 Marie Jose v Veggel/Ans KamerKlik hier voor details van de opstelling van Marie Jose v Veggel/Ans Kamer 8
    7 Rita Wolter / Veronique EwijkKlik hier voor details van de opstelling van Rita Wolter / Veronique Ewijk 5
    8 MHoogkamer/I Tolmeijer-Van DuiKlik hier voor details van de opstelling van MHoogkamer/I Tolmeijer-Van Dui 0
Derde klasse B Bekijken 1 Marjolein Fange/Anneke LeuffenKlik hier voor details van de opstelling van Marjolein Fange/Anneke Leuffen 19
    2 StefHooij /JeaKlop/EdithdJongKlik hier voor details van de opstelling van StefHooij /JeaKlop/EdithdJong 17
    3 Lia Velzen/Anja KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Lia  Velzen/Anja Koppen 10
    4 Christa Kamps/Wally KramerKlik hier voor details van de opstelling van Christa Kamps/Wally Kramer 10
    5 Monique v Leuffen/Karin JeukenKlik hier voor details van de opstelling van Monique v Leuffen/Karin Jeuken 9
    6 Fia Bodewus/ Eveline vBoheemenKlik hier voor details van de opstelling van Fia Bodewus/ Eveline vBoheemen 9
    7 Ineke Versteeg/ Francis v EdenKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Versteeg/ Francis v Eden 9
    8 Tineke Draaisma/Rina vande BosKlik hier voor details van de opstelling van Tineke Draaisma/Rina vande Bos 8
    9 W Meijster/MvdLinden/ KJeukenKlik hier voor details van de opstelling van W Meijster/MvdLinden/ KJeuken 7
    10 Iet Doggenaar/Anja KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Iet Doggenaar/Anja Keizer 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 14:06