Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG 2006-2007 (1e helft)

Stand na de speelronde op vrijdag 6 oktober 2006

  Details/Uitslagen     Punten
Tweede Klasse A Bekijken 1 MCM Veltkamp / M van TiggelenKlik hier voor details van de opstelling van MCM Veltkamp / M van Tiggelen 4
    2 Wendy Hulshof/Helen KossenKlik hier voor details van de opstelling van Wendy Hulshof/Helen Kossen 4
    3 Annemiek Jole / Bjorge ScheperKlik hier voor details van de opstelling van Annemiek Jole / Bjorge Scheper 3
    4 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 2
    5 M Honders/R Robison/Y PiepenbrKlik hier voor details van de opstelling van M Honders/R Robison/Y Piepenbr 2
    6 N Abels/M vd Noord/M WeesieKlik hier voor details van de opstelling van N Abels/M vd Noord/M Weesie 2
    7 A Hulsman/G d WaartKlik hier voor details van de opstelling van A Hulsman/G d Waart 2
    8 Nel Hendriks / Yolanda GelderKlik hier voor details van de opstelling van Nel Hendriks / Yolanda Gelder 1
    9 G Berg/C VidelerKlik hier voor details van de opstelling van G Berg/C Videler 0
    10 StefHooij /JeaKlop/EdithdJongKlik hier voor details van de opstelling van StefHooij /JeaKlop/EdithdJong 0
Tweede Klasse B Bekijken 1 Karin Engelhart/Veronica KamerKlik hier voor details van de opstelling van Karin Engelhart/Veronica Kamer 4
    2 Marianne Dibbets/NienkeBosmaKlik hier voor details van de opstelling van Marianne Dibbets/NienkeBosma 4
    3 Hennie Hoedemaker/Riet BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Hennie Hoedemaker/Riet Baars 4
    4 Valentine hermus/Ellen BosKlik hier voor details van de opstelling van Valentine hermus/Ellen Bos 3
    5 Irma Oud /MarijkeVerzijlenbergKlik hier voor details van de opstelling van Irma Oud /MarijkeVerzijlenberg 2
    6 Lyda van Asselen/Tineke FranseKlik hier voor details van de opstelling van Lyda van Asselen/Tineke Franse 2
    7 Marjolein Fange/Anneke LeuffenKlik hier voor details van de opstelling van Marjolein Fange/Anneke Leuffen 1
    8 Marjolein Lagrand/Petra DamenKlik hier voor details van de opstelling van Marjolein Lagrand/Petra Damen 0
    9 Liek Moné / Annette vd PuttenKlik hier voor details van de opstelling van Liek Moné / Annette vd Putten 0
    10 Christa Kamps/Wally KramerKlik hier voor details van de opstelling van Christa Kamps/Wally Kramer 0
Derde klasse A Bekijken 1 Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor details van de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs 4
    2 JokeBeukenkmp/ SimoneDanneburgKlik hier voor details van de opstelling van JokeBeukenkmp/ SimoneDanneburg 4
    3 Simone Stokman/Tinie v StamKlik hier voor details van de opstelling van Simone Stokman/Tinie v Stam 3
    4 Rita Wolter / Veronique EwijkKlik hier voor details van de opstelling van Rita Wolter / Veronique Ewijk 2
    5 Martine Bouman / Yvonne BerkKlik hier voor details van de opstelling van Martine Bouman / Yvonne Berk 2
    6 W Meijster/MvdLinden/ KJeukenKlik hier voor details van de opstelling van W Meijster/MvdLinden/ KJeuken 1
    7 Annet Prijs / Reina EijsvogelKlik hier voor details van de opstelling van Annet Prijs / Reina Eijsvogel 0
    8 Marie-Jose vVeggel/Ans KamerKlik hier voor details van de opstelling van Marie-Jose vVeggel/Ans Kamer 0
Derde klasse B Bekijken 1 Monique v Leuffen/Karin JeukenKlik hier voor details van de opstelling van Monique v Leuffen/Karin Jeuken 4
    2 Lia vSchaik/Anke BlankKlik hier voor details van de opstelling van Lia vSchaik/Anke Blank 4
    3 Liesbeth Groenewegen/Lenie EemKlik hier voor details van de opstelling van Liesbeth Groenewegen/Lenie Eem 3
    4 Lia Velzen/Anja KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Lia  Velzen/Anja Koppen 2
    5 Wil Aren/MarianneHop/GreetKockKlik hier voor details van de opstelling van Wil Aren/MarianneHop/GreetKock 2
    6 Tineke Draaisma/Rina vande BosKlik hier voor details van de opstelling van Tineke Draaisma/Rina vande Bos 2
    7 Fia Bodewus/ Eveline vBoheemenKlik hier voor details van de opstelling van Fia Bodewus/ Eveline vBoheemen 2
    8 Nel Meijer / Petra GravemakerKlik hier voor details van de opstelling van Nel Meijer / Petra Gravemaker 1
    9 Iet Doggenaar/Anja KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Iet Doggenaar/Anja Keizer 0
    10 Ineke Versteeg/ Francis v EdenKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Versteeg/ Francis v Eden 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 13:47