Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Vrijdag Competitie 2002-2003 (2e helft)

Stand na de speelronde op vrijdag 14 maart 2003

  Details/Uitslagen     Punten
Tweede Klasse A Bekijken 1 Bep Hof/Antoinette KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Bep Hof/Antoinette Keuning 19
    2 T Heyink/I HilberdinkKlik hier voor details van de opstelling van T Heyink/I Hilberdink 15
    3 Liek Moné/Annette vd PuttenKlik hier voor details van de opstelling van Liek Moné/Annette vd Putten 13
    4 Marian Hopstaken/ Wil WiekmeyrKlik hier voor details van de opstelling van Marian Hopstaken/ Wil Wiekmeyr 11
    5 Lucienne Hurkmans/Nancy vNordeKlik hier voor details van de opstelling van Lucienne Hurkmans/Nancy vNorde 10
    6 N Bosma/Ellen BosKlik hier voor details van de opstelling van N Bosma/Ellen Bos 9
    7 Valentine Hermus/Margo WeesieKlik hier voor details van de opstelling van Valentine Hermus/Margo Weesie 9
    8 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 8
    9 C Raadschelders/M VerhoevenKlik hier voor details van de opstelling van C Raadschelders/M Verhoeven 5
    10 Yolanda Kersten/Marijke MeyerKlik hier voor details van de opstelling van Yolanda Kersten/Marijke Meyer 1
Tweede Klasse B Bekijken 1 M d Haan/Inez AmesKlik hier voor details van de opstelling van M d Haan/Inez Ames 15
    2 Ymke Piepenbrin/ Marian SchrikKlik hier voor details van de opstelling van Ymke Piepenbrin/ Marian Schrik 14
    3 L Heemskerk/? DiepenhorstKlik hier voor details van de opstelling van L Heemskerk/? Diepenhorst 12
    4 Marianna Dibbets/Ina PullKlik hier voor details van de opstelling van Marianna Dibbets/Ina Pull 11
    5 Tina Wagenaar/Tiny JoppeKlik hier voor details van de opstelling van Tina Wagenaar/Tiny Joppe 10
    6 Marianne Honders/Carla vd VenKlik hier voor details van de opstelling van Marianne Honders/Carla vd Ven 6
    7 Hennie Hoedemaker/Riet BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Hennie Hoedemaker/Riet Baars 6
    8 Nel Abels/Marijke vd NoordKlik hier voor details van de opstelling van Nel Abels/Marijke vd Noord 6
Derde Klasse Bekijken 1 G Berg/C VidelerKlik hier voor details van de opstelling van G Berg/C Videler 14
    2 Stefanie Hooij /Jeannette KlopKlik hier voor details van de opstelling van Stefanie Hooij /Jeannette Klop 14
    3 Wendy Hulshof/Helen KossenKlik hier voor details van de opstelling van Wendy Hulshof/Helen Kossen 14
    4 Willy Meijster/Miny vd LindenKlik hier voor details van de opstelling van Willy Meijster/Miny vd Linden 13
    5 Lia v Schaik/Anke BlankKlik hier voor details van de opstelling van Lia v Schaik/Anke Blank 12
    6 Ineke Versteeg/Frances v EdenKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Versteeg/Frances v Eden 12
    7 Ria ten Hoorn/Martha VeltkampKlik hier voor details van de opstelling van Ria ten Hoorn/Martha Veltkamp 11
    8 M. v. Veenendaal / D. HoefsmitKlik hier voor details van de opstelling van M. v. Veenendaal / D. Hoefsmit 10
    9 Irma Oud / Sandra EbbinkKlik hier voor details van de opstelling van Irma Oud / Sandra Ebbink 9
    10 Annemarie t Cate/Ada KerkhoffKlik hier voor details van de opstelling van Annemarie t Cate/Ada Kerkhoff 7
    11 Jannie Bruin/T v StamKlik hier voor details van de opstelling van Jannie Bruin/T v Stam 7
    12 Renee Roebbers/Lorraine PolakKlik hier voor details van de opstelling van Renee Roebbers/Lorraine Polak 6
    13 Iet Doggenaar/Anja KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Iet Doggenaar/Anja Keizer 6
    14 Sabine d Jong/Annelies RoelofsKlik hier voor details van de opstelling van Sabine d Jong/Annelies Roelofs 5

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 November 2019 11:42