Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Vrijdag Competitie 2002-2003 (2e helft)

Stand na de speelronde op vrijdag 7 maart 2003

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Astrid Klaassen/Nadja LammersKlik hier voor details van de opstelling van Astrid Klaassen/Nadja Lammers 16
    2 M Jonckbloedt/T GroothengelKlik hier voor details van de opstelling van M Jonckbloedt/T Groothengel 15
    3 P Bettink / SonnemansKlik hier voor details van de opstelling van P Bettink / Sonnemans 13
    4 Marja Duijn/ HenriŽt GrannetiaKlik hier voor details van de opstelling van Marja Duijn/ HenriŽt Grannetia 13
    5 T Bervoets/J VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van T Bervoets/J Visbeen 12
    6 Rosaline Lentjes / Marian WijsKlik hier voor details van de opstelling van Rosaline Lentjes / Marian Wijs 12
    7 Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor details van de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 8
    8 R Grothuis/C KrusemanKlik hier voor details van de opstelling van R Grothuis/C Kruseman 8
    9 Maud Croese/G BaardKlik hier voor details van de opstelling van Maud Croese/G Baard 8
    10 Marjo Jonker/Elly SelhorstKlik hier voor details van de opstelling van Marjo Jonker/Elly Selhorst 6
    11 Marjolein Fange/Anneke LeuffenKlik hier voor details van de opstelling van Marjolein Fange/Anneke Leuffen 5
    12 Alie Taams/DaniŽlle SchelvisKlik hier voor details van de opstelling van Alie Taams/DaniŽlle Schelvis 4
Eerste Klasse A Bekijken 1 Hanny en Ienke OttoKlik hier voor details van de opstelling van Hanny en Ienke Otto 15
    2 Henny Stuurman/Maria DijkmanKlik hier voor details van de opstelling van Henny Stuurman/Maria Dijkman 15
    3 Myrna Miller/Anneke MagielseKlik hier voor details van de opstelling van Myrna Miller/Anneke Magielse 12
    4 Lida Leurs/A KorsKlik hier voor details van de opstelling van Lida Leurs/A Kors 12
    5 Lammers/Krom/VerheulKlik hier voor details van de opstelling van Lammers/Krom/Verheul 10
    6 Louise v Soelen/Bep HofKlik hier voor details van de opstelling van Louise v Soelen/Bep Hof 10
    7 Fietje Kramer/G KreikeKlik hier voor details van de opstelling van Fietje Kramer/G Kreike 8
    8 Ria Heemskerk/Veronica KamerKlik hier voor details van de opstelling van Ria Heemskerk/Veronica Kamer 8
    9 Dorien Pothof/Nicolette TolKlik hier voor details van de opstelling van Dorien Pothof/Nicolette Tol 6
    10 Iet Doggenaar/Alida KoldewijnKlik hier voor details van de opstelling van Iet Doggenaar/Alida Koldewijn 4
Eerste Klasse B Bekijken 1 Elly Schouten/I ZandvlietKlik hier voor details van de opstelling van Elly Schouten/I Zandvliet 18
    2 B Bossink/E MolenaarKlik hier voor details van de opstelling van B Bossink/E Molenaar 13
    3 Karin Gomes/Gerda GelensKlik hier voor details van de opstelling van Karin Gomes/Gerda Gelens 10
    4 Edith Vinkes/Wil FontaineKlik hier voor details van de opstelling van Edith Vinkes/Wil Fontaine 10
    5 A Hulsman/G d WaartKlik hier voor details van de opstelling van A Hulsman/G d Waart 10
    6 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 9
    7 Myrna Miller/Hetty StolkKlik hier voor details van de opstelling van Myrna Miller/Hetty Stolk 6
    8 T Tichelman/J SchorKlik hier voor details van de opstelling van T Tichelman/J Schor 4

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 18 November 2019 17:17