Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Vrijdag Competitie 2002-2003 (2e helft)

Stand na de speelronde op vrijdag 21 februari 2003

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Astrid Klaassen/Nadja LammersKlik hier voor details van de opstelling van Astrid Klaassen/Nadja Lammers 13
    2 T Bervoets/J VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van T Bervoets/J Visbeen 12
    3 Marja Duijn/ HenriŽt GrannetiaKlik hier voor details van de opstelling van Marja Duijn/ HenriŽt Grannetia 11
    4 Rosaline Lentjes / Marian WijsKlik hier voor details van de opstelling van Rosaline Lentjes / Marian Wijs 11
    5 M Jonckbloedt/T GroothengelKlik hier voor details van de opstelling van M Jonckbloedt/T Groothengel 10
    6 P Bettink / SonnemansKlik hier voor details van de opstelling van P Bettink / Sonnemans 9
    7 R Grothuis/C KrusemanKlik hier voor details van de opstelling van R Grothuis/C Kruseman 7
    8 Maud Croese/G BaardKlik hier voor details van de opstelling van Maud Croese/G Baard 6
    9 Marjolein Fange/Anneke LeuffenKlik hier voor details van de opstelling van Marjolein Fange/Anneke Leuffen 5
    10 Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor details van de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 4
    11 Marjo Jonker/Elly SelhorstKlik hier voor details van de opstelling van Marjo Jonker/Elly Selhorst 4
    12 Alie Taams/DaniŽlle SchelvisKlik hier voor details van de opstelling van Alie Taams/DaniŽlle Schelvis 4
Eerste Klasse A Bekijken 1 Hanny en Ienke OttoKlik hier voor details van de opstelling van Hanny en Ienke Otto 13
    2 Henny Stuurman/Maria DijkmanKlik hier voor details van de opstelling van Henny Stuurman/Maria Dijkman 11
    3 Lammers/Krom/VerheulKlik hier voor details van de opstelling van Lammers/Krom/Verheul 10
    4 Lida Leurs/A KorsKlik hier voor details van de opstelling van Lida Leurs/A Kors 10
    5 Fietje Kramer/G KreikeKlik hier voor details van de opstelling van Fietje Kramer/G Kreike 8
    6 Myrna Miller/Anneke MagielseKlik hier voor details van de opstelling van Myrna Miller/Anneke Magielse 8
    7 Ria Heemskerk/Veronica KamerKlik hier voor details van de opstelling van Ria Heemskerk/Veronica Kamer 7
    8 Louise v Soelen/Bep HofKlik hier voor details van de opstelling van Louise v Soelen/Bep Hof 6
    9 Iet Doggenaar/Alida KoldewijnKlik hier voor details van de opstelling van Iet Doggenaar/Alida Koldewijn 4
    10 Dorien Pothof/Nicolette TolKlik hier voor details van de opstelling van Dorien Pothof/Nicolette Tol 3
Eerste Klasse B Bekijken 1 Elly Schouten/I ZandvlietKlik hier voor details van de opstelling van Elly Schouten/I Zandvliet 14
    2 A Hulsman/G d WaartKlik hier voor details van de opstelling van A Hulsman/G d Waart 10
    3 Karin Gomes/Gerda GelensKlik hier voor details van de opstelling van Karin Gomes/Gerda Gelens 9
    4 B Bossink/E MolenaarKlik hier voor details van de opstelling van B Bossink/E Molenaar 9
    5 Edith Vinkes/Wil FontaineKlik hier voor details van de opstelling van Edith Vinkes/Wil Fontaine 7
    6 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 6
    7 Myrna Miller/Hetty StolkKlik hier voor details van de opstelling van Myrna Miller/Hetty Stolk 6
    8 T Tichelman/J SchorKlik hier voor details van de opstelling van T Tichelman/J Schor 3

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 12 November 2019 09:39