Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Vrijdag Competitie 2002-2003 (2e helft)

Stand na de speelronde op vrijdag 7 februari 2003

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 T Bervoets/J VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van T Bervoets/J Visbeen 10
    2 P Bettink / SonnemansKlik hier voor details van de opstelling van P Bettink / Sonnemans 9
    3 Astrid Klaassen/Nadja LammersKlik hier voor details van de opstelling van Astrid Klaassen/Nadja Lammers 9
    4 M Jonckbloedt/T GroothengelKlik hier voor details van de opstelling van M Jonckbloedt/T Groothengel 8
    5 Marja Duijn/ HenriŽt GrannetiaKlik hier voor details van de opstelling van Marja Duijn/ HenriŽt Grannetia 7
    6 Rosaline Lentjes / Marian WijsKlik hier voor details van de opstelling van Rosaline Lentjes / Marian Wijs 7
    7 Maud Croese/G BaardKlik hier voor details van de opstelling van Maud Croese/G Baard 6
    8 Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor details van de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 4
    9 R Grothuis/C KrusemanKlik hier voor details van de opstelling van R Grothuis/C Kruseman 4
    10 Marjolein Fange/Anneke LeuffenKlik hier voor details van de opstelling van Marjolein Fange/Anneke Leuffen 4
    11 Alie Taams/DaniŽlle SchelvisKlik hier voor details van de opstelling van Alie Taams/DaniŽlle Schelvis 2
    12 Marjo Jonker/Elly SelhorstKlik hier voor details van de opstelling van Marjo Jonker/Elly Selhorst 2
Eerste Klasse A Bekijken 1 Hanny en Ienke OttoKlik hier voor details van de opstelling van Hanny en Ienke Otto 11
    2 Lammers/Krom/VerheulKlik hier voor details van de opstelling van Lammers/Krom/Verheul 8
    3 Myrna Miller/Anneke MagielseKlik hier voor details van de opstelling van Myrna Miller/Anneke Magielse 8
    4 Henny Stuurman/Maria DijkmanKlik hier voor details van de opstelling van Henny Stuurman/Maria Dijkman 7
    5 Lida Leurs/A KorsKlik hier voor details van de opstelling van Lida Leurs/A Kors 7
    6 Louise v Soelen/Bep HofKlik hier voor details van de opstelling van Louise v Soelen/Bep Hof 6
    7 Ria Heemskerk/Veronica KamerKlik hier voor details van de opstelling van Ria Heemskerk/Veronica Kamer 6
    8 Fietje Kramer/G KreikeKlik hier voor details van de opstelling van Fietje Kramer/G Kreike 4
    9 Dorien Pothof/Nicolette TolKlik hier voor details van de opstelling van Dorien Pothof/Nicolette Tol 3
    10 Iet Doggenaar/Alida KoldewijnKlik hier voor details van de opstelling van Iet Doggenaar/Alida Koldewijn 0
Eerste Klasse B Bekijken 1 Elly Schouten/I ZandvlietKlik hier voor details van de opstelling van Elly Schouten/I Zandvliet 10
    2 B Bossink/E MolenaarKlik hier voor details van de opstelling van B Bossink/E Molenaar 9
    3 Karin Gomes/Gerda GelensKlik hier voor details van de opstelling van Karin Gomes/Gerda Gelens 6
    4 Edith Vinkes/Wil FontaineKlik hier voor details van de opstelling van Edith Vinkes/Wil Fontaine 6
    5 Myrna Miller/Hetty StolkKlik hier voor details van de opstelling van Myrna Miller/Hetty Stolk 6
    6 A Hulsman/G d WaartKlik hier voor details van de opstelling van A Hulsman/G d Waart 6
    7 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 4
    8 T Tichelman/J SchorKlik hier voor details van de opstelling van T Tichelman/J Schor 1

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 18 November 2019 16:56