Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Vrijdag Competitie 2002-2003 (2e helft)

Stand na de speelronde op vrijdag 24 januari 2003

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 P Bettink / SonnemansKlik hier voor details van de opstelling van P Bettink / Sonnemans 8
    2 T Bervoets/J VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van T Bervoets/J Visbeen 7
    3 Marja Duijn/ HenriŽt GrannetiaKlik hier voor details van de opstelling van Marja Duijn/ HenriŽt Grannetia 7
    4 Rosaline Lentjes / Marian WijsKlik hier voor details van de opstelling van Rosaline Lentjes / Marian Wijs 5
    5 Astrid Klaassen/Nadja LammersKlik hier voor details van de opstelling van Astrid Klaassen/Nadja Lammers 5
    6 Maud Croese/G BaardKlik hier voor details van de opstelling van Maud Croese/G Baard 4
    7 M Jonckbloedt/T GroothengelKlik hier voor details van de opstelling van M Jonckbloedt/T Groothengel 4
    8 Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor details van de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 4
    9 Marjo Jonker/Elly SelhorstKlik hier voor details van de opstelling van Marjo Jonker/Elly Selhorst 2
    10 Marjolein Fange/Anneke LeuffenKlik hier voor details van de opstelling van Marjolein Fange/Anneke Leuffen 2
    11 R Grothuis/C KrusemanKlik hier voor details van de opstelling van R Grothuis/C Kruseman 0
    12 Alie Taams/DaniŽlle SchelvisKlik hier voor details van de opstelling van Alie Taams/DaniŽlle Schelvis 0
Eerste Klasse A Bekijken 1 Hanny en Ienke OttoKlik hier voor details van de opstelling van Hanny en Ienke Otto 7
    2 Louise v Soelen/Bep HofKlik hier voor details van de opstelling van Louise v Soelen/Bep Hof 6
    3 Myrna Miller/Anneke MagielseKlik hier voor details van de opstelling van Myrna Miller/Anneke Magielse 6
    4 Lida Leurs/A KorsKlik hier voor details van de opstelling van Lida Leurs/A Kors 5
    5 Fietje Kramer/G KreikeKlik hier voor details van de opstelling van Fietje Kramer/G Kreike 4
    6 Lammers/Krom/VerheulKlik hier voor details van de opstelling van Lammers/Krom/Verheul 4
    7 Dorien Pothof/Nicolette TolKlik hier voor details van de opstelling van Dorien Pothof/Nicolette Tol 3
    8 Henny Stuurman/Maria DijkmanKlik hier voor details van de opstelling van Henny Stuurman/Maria Dijkman 3
    9 Ria Heemskerk/Veronica KamerKlik hier voor details van de opstelling van Ria Heemskerk/Veronica Kamer 2
    10 Iet Doggenaar/Alida KoldewijnKlik hier voor details van de opstelling van Iet Doggenaar/Alida Koldewijn 0
Eerste Klasse B Bekijken 1 Elly Schouten/I ZandvlietKlik hier voor details van de opstelling van Elly Schouten/I Zandvliet 6
    2 Edith Vinkes/Wil FontaineKlik hier voor details van de opstelling van Edith Vinkes/Wil Fontaine 6
    3 B Bossink/E MolenaarKlik hier voor details van de opstelling van B Bossink/E Molenaar 6
    4 Karin Gomes/Gerda GelensKlik hier voor details van de opstelling van Karin Gomes/Gerda Gelens 5
    5 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 3
    6 Myrna Miller/Hetty StolkKlik hier voor details van de opstelling van Myrna Miller/Hetty Stolk 3
    7 A Hulsman/G d WaartKlik hier voor details van de opstelling van A Hulsman/G d Waart 2
    8 T Tichelman/J SchorKlik hier voor details van de opstelling van T Tichelman/J Schor 1

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 17 November 2019 23:07