Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Vrijdag Competitie 2002-2003 (2e helft)

Stand na de speelronde op vrijdag 10 januari 2003

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 P Bettink / SonnemansKlik hier voor details van de opstelling van P Bettink / Sonnemans 4
    2 Maud Croese/G BaardKlik hier voor details van de opstelling van Maud Croese/G Baard 4
    3 Astrid Klaassen/Nadja LammersKlik hier voor details van de opstelling van Astrid Klaassen/Nadja Lammers 4
    4 T Bervoets/J VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van T Bervoets/J Visbeen 4
    5 Marja Duijn/ HenriŽt GrannetiaKlik hier voor details van de opstelling van Marja Duijn/ HenriŽt Grannetia 4
    6 Rosaline Lentjes / Marian WijsKlik hier voor details van de opstelling van Rosaline Lentjes / Marian Wijs 4
    7 Marjolein Fange/Anneke LeuffenKlik hier voor details van de opstelling van Marjolein Fange/Anneke Leuffen 0
    8 Marjo Jonker/Elly SelhorstKlik hier voor details van de opstelling van Marjo Jonker/Elly Selhorst 0
    9 Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor details van de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 0
    10 R Grothuis/C KrusemanKlik hier voor details van de opstelling van R Grothuis/C Kruseman 0
    11 Alie Taams/DaniŽlle SchelvisKlik hier voor details van de opstelling van Alie Taams/DaniŽlle Schelvis 0
    12 M Jonckbloedt/T GroothengelKlik hier voor details van de opstelling van M Jonckbloedt/T Groothengel 0
Eerste Klasse A Bekijken 1 Fietje Kramer/G KreikeKlik hier voor details van de opstelling van Fietje Kramer/G Kreike 4
    2 Hanny en Ienke OttoKlik hier voor details van de opstelling van Hanny en Ienke Otto 3
    3 Louise v Soelen/Bep HofKlik hier voor details van de opstelling van Louise v Soelen/Bep Hof 3
    4 Dorien Pothof/Nicolette TolKlik hier voor details van de opstelling van Dorien Pothof/Nicolette Tol 2
    5 Ria Heemskerk/Veronica KamerKlik hier voor details van de opstelling van Ria Heemskerk/Veronica Kamer 2
    6 Lammers/Krom/VerheulKlik hier voor details van de opstelling van Lammers/Krom/Verheul 2
    7 Myrna Miller/Anneke MagielseKlik hier voor details van de opstelling van Myrna Miller/Anneke Magielse 2
    8 Henny Stuurman/Maria DijkmanKlik hier voor details van de opstelling van Henny Stuurman/Maria Dijkman 1
    9 Lida Leurs/A KorsKlik hier voor details van de opstelling van Lida Leurs/A Kors 1
    10 Iet Doggenaar/Alida KoldewijnKlik hier voor details van de opstelling van Iet Doggenaar/Alida Koldewijn 0
Eerste Klasse B Bekijken 1 B Bossink/E MolenaarKlik hier voor details van de opstelling van B Bossink/E Molenaar 4
    2 Edith Vinkes/Wil FontaineKlik hier voor details van de opstelling van Edith Vinkes/Wil Fontaine 4
    3 Karin Gomes/Gerda GelensKlik hier voor details van de opstelling van Karin Gomes/Gerda Gelens 4
    4 Elly Schouten/I ZandvlietKlik hier voor details van de opstelling van Elly Schouten/I Zandvliet 3
    5 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 1
    6 A Hulsman/G d WaartKlik hier voor details van de opstelling van A Hulsman/G d Waart 0
    7 Myrna Miller/Hetty StolkKlik hier voor details van de opstelling van Myrna Miller/Hetty Stolk 0
    8 T Tichelman/J SchorKlik hier voor details van de opstelling van T Tichelman/J Schor 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 19 November 2019 09:38