Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Vrijdag Competitie 2002-2003 (1e helft)

Stand na de speelronde op vrijdag 6 december 2002

  Details/Uitslagen     Punten
Tweede Klasse A Bekijken 1 Bep Hof/Antoinette KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Bep Hof/Antoinette Keuning 16
    2 Karin Gomes/Gerda GelensKlik hier voor details van de opstelling van Karin Gomes/Gerda Gelens 15
    3 Tina Wagenaar/Tiny JoppeKlik hier voor details van de opstelling van Tina Wagenaar/Tiny Joppe 12
    4 Liek Monť/Annette vd PuttenKlik hier voor details van de opstelling van Liek Monť/Annette vd Putten 12
    5 T Heyink/I HilberdinkKlik hier voor details van de opstelling van T Heyink/I Hilberdink 11
    6 L Heemskerk/? DiepenhorstKlik hier voor details van de opstelling van L Heemskerk/? Diepenhorst 11
    7 N Bosma/Ellen BosKlik hier voor details van de opstelling van N Bosma/Ellen Bos 9
    8 Hurkmans / v. NordeKlik hier voor details van de opstelling van Hurkmans / v. Norde 6
    9 Ria ten Hoorn/Martha VeltkampKlik hier voor details van de opstelling van Ria ten Hoorn/Martha Veltkamp 5
    10 Wendy Hulshof/Helen KossenKlik hier voor details van de opstelling van Wendy Hulshof/Helen Kossen 3
Tweede Klasse B Bekijken 1 Myrna Miller/Hetty StolkKlik hier voor details van de opstelling van Myrna Miller/Hetty Stolk 15
    2 Edith Vinkes/Wil FontaineKlik hier voor details van de opstelling van Edith Vinkes/Wil Fontaine 14
    3 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 14
    4 M d Haan/Inez AmesKlik hier voor details van de opstelling van M d Haan/Inez Ames 12
    5 Yolanda Kersten/Marijke MeyerKlik hier voor details van de opstelling van Yolanda Kersten/Marijke Meyer 11
    6 Nel Abels/Marijke vd NoordKlik hier voor details van de opstelling van Nel Abels/Marijke vd Noord 10
    7 Marianna Dibbets/Ina PullKlik hier voor details van de opstelling van Marianna Dibbets/Ina Pull 9
    8 Hennie Hoedemaker/Riet BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Hennie Hoedemaker/Riet Baars 9
    9 Marije Luyken/ DaniŽl HoefsmitKlik hier voor details van de opstelling van Marije Luyken/ DaniŽl Hoefsmit 6
    10 Annemarie t Cate/Ada KerkhoffKlik hier voor details van de opstelling van Annemarie t Cate/Ada Kerkhoff 0
Derde Klasse Bekijken 1 Valentine Hermus/Margo WeesieKlik hier voor details van de opstelling van Valentine Hermus/Margo Weesie 19
    2 Ymke Piepenbrin/ Marian SchrikKlik hier voor details van de opstelling van Ymke Piepenbrin/ Marian Schrik 16
    3 G Berg/C VidelerKlik hier voor details van de opstelling van G Berg/C Videler 14
    4 Marianne Honders/Carla vd VenKlik hier voor details van de opstelling van Marianne Honders/Carla vd Ven 12
    5 Ineke Versteeg/Frances v EdenKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Versteeg/Frances v Eden 12
    6 Lia v Schaik/Anke BlankKlik hier voor details van de opstelling van Lia v Schaik/Anke Blank 11
    7 Willy Meijster/Miny vd LindenKlik hier voor details van de opstelling van Willy Meijster/Miny vd Linden 11
    8 C Raadschelders/M VerhoevenKlik hier voor details van de opstelling van C Raadschelders/M Verhoeven 11
    9 Stefanie Hooij /Jeannette KlopKlik hier voor details van de opstelling van Stefanie Hooij /Jeannette Klop 10
    10 Iet Doggenaar/Anja KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Iet Doggenaar/Anja Keizer 7
    11 Renee Roebbers/Lorraine PolakKlik hier voor details van de opstelling van Renee Roebbers/Lorraine Polak 6
    12 Irma Oud / Sandra EbbinkKlik hier voor details van de opstelling van Irma Oud / Sandra Ebbink 6
    13 Jannie Bruin/T v StamKlik hier voor details van de opstelling van Jannie Bruin/T v Stam 5
    14 Sabine d Jong/Annelies RoelofsKlik hier voor details van de opstelling van Sabine d Jong/Annelies Roelofs 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 20 November 2019 22:38