Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Vrijdag Competitie 2002-2003 (1e helft)

Stand na de speelronde op vrijdag 11 oktober 2002

  Details/Uitslagen     Punten
Tweede Klasse A Bekijken 1 Ria ten Hoorn/Martha VeltkampKlik hier voor details van de opstelling van Ria ten Hoorn/Martha Veltkamp 4
    2 Karin Gomes/Gerda GelensKlik hier voor details van de opstelling van Karin Gomes/Gerda Gelens 4
    3 N Bosma/Ellen BosKlik hier voor details van de opstelling van N Bosma/Ellen Bos 3
    4 Bep Hof/Antoinette KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Bep Hof/Antoinette Keuning 3
    5 Tina Wagenaar/Tiny JoppeKlik hier voor details van de opstelling van Tina Wagenaar/Tiny Joppe 2
    6 T Heyink/I HilberdinkKlik hier voor details van de opstelling van T Heyink/I Hilberdink 2
    7 L Heemskerk/? DiepenhorstKlik hier voor details van de opstelling van L Heemskerk/? Diepenhorst 1
    8 Wendy Hulshof/Helen KossenKlik hier voor details van de opstelling van Wendy Hulshof/Helen Kossen 1
    9 Liek Monť/Annette vd PuttenKlik hier voor details van de opstelling van Liek Monť/Annette vd Putten 0
    10 Hurkmans / v. NordeKlik hier voor details van de opstelling van Hurkmans / v. Norde 0
Tweede Klasse B Bekijken 1 M d Haan/Inez AmesKlik hier voor details van de opstelling van M d Haan/Inez Ames 4
    2 Edith Vinkes/Wil FontaineKlik hier voor details van de opstelling van Edith Vinkes/Wil Fontaine 4
    3 Marianna Dibbets/Ina PullKlik hier voor details van de opstelling van Marianna Dibbets/Ina Pull 4
    4 Yolanda Kersten/Marijke MeyerKlik hier voor details van de opstelling van Yolanda Kersten/Marijke Meyer 3
    5 Hennie Hoedemaker/Riet BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Hennie Hoedemaker/Riet Baars 2
    6 Nel Abels/Marijke vd NoordKlik hier voor details van de opstelling van Nel Abels/Marijke vd Noord 2
    7 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 1
    8 Myrna Miller/Hetty StolkKlik hier voor details van de opstelling van Myrna Miller/Hetty Stolk 0
    9 Marije Luyken/ DaniŽl HoefsmitKlik hier voor details van de opstelling van Marije Luyken/ DaniŽl Hoefsmit 0
    10 Annemarie t Cate/Ada KerkhoffKlik hier voor details van de opstelling van Annemarie t Cate/Ada Kerkhoff 0
Derde Klasse Bekijken 1 Iet Doggenaar/Anja KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Iet Doggenaar/Anja Keizer 4
    2 G Berg/C VidelerKlik hier voor details van de opstelling van G Berg/C Videler 4
    3 Valentine Hermus/Margo WeesieKlik hier voor details van de opstelling van Valentine Hermus/Margo Weesie 4
    4 Willy Meijster/Miny vd LindenKlik hier voor details van de opstelling van Willy Meijster/Miny vd Linden 4
    5 Jannie Bruin/T v StamKlik hier voor details van de opstelling van Jannie Bruin/T v Stam 4
    6 Ymke Piepenbrin/ Marian SchrikKlik hier voor details van de opstelling van Ymke Piepenbrin/ Marian Schrik 4
    7 Stefanie Hooij /Jeannette KlopKlik hier voor details van de opstelling van Stefanie Hooij /Jeannette Klop 2
    8 C Raadschelders/M VerhoevenKlik hier voor details van de opstelling van C Raadschelders/M Verhoeven 2
    9 Irma Oud / Sandra EbbinkKlik hier voor details van de opstelling van Irma Oud / Sandra Ebbink 0
    10 Marianne Honders/Carla vd VenKlik hier voor details van de opstelling van Marianne Honders/Carla vd Ven 0
    11 Lia v Schaik/Anke BlankKlik hier voor details van de opstelling van Lia v Schaik/Anke Blank 0
    12 Renee Roebbers/Lorraine PolakKlik hier voor details van de opstelling van Renee Roebbers/Lorraine Polak 0
    13 Sabine d Jong/Annelies RoelofsKlik hier voor details van de opstelling van Sabine d Jong/Annelies Roelofs 0
    14 Ineke Versteeg/Frances v EdenKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Versteeg/Frances v Eden 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 17 November 2019 23:58