Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Vrijdag Competitie 2002-2003 (1e helft)

Stand na de speelronde op vrijdag 29 november 2002

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Patricia Bettink/EmmySonnemansKlik hier voor details van de opstelling van Patricia Bettink/EmmySonnemans 18
    2 Astrid Klaassen/Nadja LammersKlik hier voor details van de opstelling van Astrid Klaassen/Nadja Lammers 16
    3 M Jonckbloedt/T GroothengelKlik hier voor details van de opstelling van M Jonckbloedt/T Groothengel 12
    4 Henny Stuurman/Maria DijkmanKlik hier voor details van de opstelling van Henny Stuurman/Maria Dijkman 11
    5 Marja Duijn/ HenriŽt GrannetiaKlik hier voor details van de opstelling van Marja Duijn/ HenriŽt Grannetia 11
    6 T Bervoets/J VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van T Bervoets/J Visbeen 11
    7 Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor details van de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 10
    8 R Grothuis/C KrusemanKlik hier voor details van de opstelling van R Grothuis/C Kruseman 10
    9 Rosaline Lentjes / Marian WijsKlik hier voor details van de opstelling van Rosaline Lentjes / Marian Wijs 8
    10 Hanny en Ienke OttoKlik hier voor details van de opstelling van Hanny en Ienke Otto 7
    11 Elly Schouten/I ZandvlietKlik hier voor details van de opstelling van Elly Schouten/I Zandvliet 5
    12 Ria Heemskerk/Veronica KamerKlik hier voor details van de opstelling van Ria Heemskerk/Veronica Kamer 1
Eerste klasse Bekijken 1 Marjo Jonker/Elly SelhorstKlik hier voor details van de opstelling van Marjo Jonker/Elly Selhorst 15
    2 Maud Croese/G BaardKlik hier voor details van de opstelling van Maud Croese/G Baard 13
    3 Marjolein Fange/Anneke LeuffenKlik hier voor details van de opstelling van Marjolein Fange/Anneke Leuffen 13
    4 B Bossink/E MolenaarKlik hier voor details van de opstelling van B Bossink/E Molenaar 12
    5 Myrna Miller/Anneke MagielseKlik hier voor details van de opstelling van Myrna Miller/Anneke Magielse 12
    6 Lida Leurs/A KorsKlik hier voor details van de opstelling van Lida Leurs/A Kors 11
    7 Alie Taams/DaniŽlle SchelvisKlik hier voor details van de opstelling van Alie Taams/DaniŽlle Schelvis 11
    8 Marion Blansert/Tatiana SpaanKlik hier voor details van de opstelling van Marion Blansert/Tatiana Spaan 10
    9 Fietje Kramer/G KreikeKlik hier voor details van de opstelling van Fietje Kramer/G Kreike 10
    10 Louise v Soelen/Bep HofKlik hier voor details van de opstelling van Louise v Soelen/Bep Hof 10
    11 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 8
    12 T Tichelman/J SchorKlik hier voor details van de opstelling van T Tichelman/J Schor 8
    13 A Hulsman/G d WaartKlik hier voor details van de opstelling van A Hulsman/G d Waart 5
    14 Iet Doggenaar/Alida KoldewijnKlik hier voor details van de opstelling van Iet Doggenaar/Alida Koldewijn 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 19 November 2019 01:34