Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Vrijdag Competitie 2002-2003 (1e helft)

Stand na de speelronde op vrijdag 15 november 2002

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Patricia Bettink/EmmySonnemansKlik hier voor details van de opstelling van Patricia Bettink/EmmySonnemans 14
    2 Astrid Klaassen/Nadja LammersKlik hier voor details van de opstelling van Astrid Klaassen/Nadja Lammers 12
    3 Henny Stuurman/Maria DijkmanKlik hier voor details van de opstelling van Henny Stuurman/Maria Dijkman 11
    4 Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor details van de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 10
    5 M Jonckbloedt/T GroothengelKlik hier voor details van de opstelling van M Jonckbloedt/T Groothengel 8
    6 Rosaline Lentjes / Marian WijsKlik hier voor details van de opstelling van Rosaline Lentjes / Marian Wijs 8
    7 Marja Duijn/ HenriŽt GrannetiaKlik hier voor details van de opstelling van Marja Duijn/ HenriŽt Grannetia 7
    8 T Bervoets/J VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van T Bervoets/J Visbeen 7
    9 Hanny en Ienke OttoKlik hier voor details van de opstelling van Hanny en Ienke Otto 7
    10 R Grothuis/C KrusemanKlik hier voor details van de opstelling van R Grothuis/C Kruseman 6
    11 Elly Schouten/I ZandvlietKlik hier voor details van de opstelling van Elly Schouten/I Zandvliet 5
    12 Ria Heemskerk/Veronica KamerKlik hier voor details van de opstelling van Ria Heemskerk/Veronica Kamer 1
Eerste klasse Bekijken 1 Marjo Jonker/Elly SelhorstKlik hier voor details van de opstelling van Marjo Jonker/Elly Selhorst 13
    2 Maud Croese/G BaardKlik hier voor details van de opstelling van Maud Croese/G Baard 12
    3 Marjolein Fange/Anneke LeuffenKlik hier voor details van de opstelling van Marjolein Fange/Anneke Leuffen 10
    4 Myrna Miller/Anneke MagielseKlik hier voor details van de opstelling van Myrna Miller/Anneke Magielse 10
    5 B Bossink/E MolenaarKlik hier voor details van de opstelling van B Bossink/E Molenaar 10
    6 Lida Leurs/A KorsKlik hier voor details van de opstelling van Lida Leurs/A Kors 9
    7 Alie Taams/DaniŽlle SchelvisKlik hier voor details van de opstelling van Alie Taams/DaniŽlle Schelvis 9
    8 Marion Blansert/Tatiana SpaanKlik hier voor details van de opstelling van Marion Blansert/Tatiana Spaan 8
    9 Fietje Kramer/G KreikeKlik hier voor details van de opstelling van Fietje Kramer/G Kreike 8
    10 Louise v Soelen/Bep HofKlik hier voor details van de opstelling van Louise v Soelen/Bep Hof 8
    11 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 5
    12 A Hulsman/G d WaartKlik hier voor details van de opstelling van A Hulsman/G d Waart 4
    13 T Tichelman/J SchorKlik hier voor details van de opstelling van T Tichelman/J Schor 4
    14 Iet Doggenaar/Alida KoldewijnKlik hier voor details van de opstelling van Iet Doggenaar/Alida Koldewijn 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 17 November 2019 23:57