Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Vrijdag Competitie 2002-2003 (1e helft)

Stand na de speelronde op vrijdag 1 november 2002

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Patricia Bettink/EmmySonnemansKlik hier voor details van de opstelling van Patricia Bettink/EmmySonnemans 10
    2 Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor details van de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 10
    3 Astrid Klaassen/Nadja LammersKlik hier voor details van de opstelling van Astrid Klaassen/Nadja Lammers 8
    4 T Bervoets/J VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van T Bervoets/J Visbeen 7
    5 Henny Stuurman/Maria DijkmanKlik hier voor details van de opstelling van Henny Stuurman/Maria Dijkman 7
    6 Marja Duijn/ HenriŽt GrannetiaKlik hier voor details van de opstelling van Marja Duijn/ HenriŽt Grannetia 6
    7 R Grothuis/C KrusemanKlik hier voor details van de opstelling van R Grothuis/C Kruseman 6
    8 M Jonckbloedt/T GroothengelKlik hier voor details van de opstelling van M Jonckbloedt/T Groothengel 5
    9 Rosaline Lentjes / Marian WijsKlik hier voor details van de opstelling van Rosaline Lentjes / Marian Wijs 5
    10 Hanny en Ienke OttoKlik hier voor details van de opstelling van Hanny en Ienke Otto 4
    11 Elly Schouten/I ZandvlietKlik hier voor details van de opstelling van Elly Schouten/I Zandvliet 4
    12 Ria Heemskerk/Veronica KamerKlik hier voor details van de opstelling van Ria Heemskerk/Veronica Kamer 0
Eerste klasse Bekijken 1 Marjolein Fange/Anneke LeuffenKlik hier voor details van de opstelling van Marjolein Fange/Anneke Leuffen 10
    2 Marjo Jonker/Elly SelhorstKlik hier voor details van de opstelling van Marjo Jonker/Elly Selhorst 9
    3 Maud Croese/G BaardKlik hier voor details van de opstelling van Maud Croese/G Baard 8
    4 Marion Blansert/Tatiana SpaanKlik hier voor details van de opstelling van Marion Blansert/Tatiana Spaan 8
    5 B Bossink/E MolenaarKlik hier voor details van de opstelling van B Bossink/E Molenaar 8
    6 Lida Leurs/A KorsKlik hier voor details van de opstelling van Lida Leurs/A Kors 7
    7 Fietje Kramer/G KreikeKlik hier voor details van de opstelling van Fietje Kramer/G Kreike 6
    8 Louise v Soelen/Bep HofKlik hier voor details van de opstelling van Louise v Soelen/Bep Hof 6
    9 Myrna Miller/Anneke MagielseKlik hier voor details van de opstelling van Myrna Miller/Anneke Magielse 6
    10 Iet Doggenaar/Alida KoldewijnKlik hier voor details van de opstelling van Iet Doggenaar/Alida Koldewijn 4
    11 Alie Taams/DaniŽlle SchelvisKlik hier voor details van de opstelling van Alie Taams/DaniŽlle Schelvis 4
    12 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 3
    13 A Hulsman/G d WaartKlik hier voor details van de opstelling van A Hulsman/G d Waart 3
    14 T Tichelman/J SchorKlik hier voor details van de opstelling van T Tichelman/J Schor 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 19 November 2019 01:05