Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Vrijdag Competitie 2002-2003 (1e helft)

Stand na de speelronde op vrijdag 18 oktober 2002

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Patricia Bettink/EmmySonnemansKlik hier voor details van de opstelling van Patricia Bettink/EmmySonnemans 8
    2 Astrid Klaassen/Nadja LammersKlik hier voor details van de opstelling van Astrid Klaassen/Nadja Lammers 6
    3 Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor details van de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 6
    4 M Jonckbloedt/T GroothengelKlik hier voor details van de opstelling van M Jonckbloedt/T Groothengel 5
    5 Henny Stuurman/Maria DijkmanKlik hier voor details van de opstelling van Henny Stuurman/Maria Dijkman 5
    6 Marja Duijn/ HenriŽt GrannetiaKlik hier voor details van de opstelling van Marja Duijn/ HenriŽt Grannetia 4
    7 Elly Schouten/I ZandvlietKlik hier voor details van de opstelling van Elly Schouten/I Zandvliet 4
    8 T Bervoets/J VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van T Bervoets/J Visbeen 3
    9 Rosaline Lentjes / Marian WijsKlik hier voor details van de opstelling van Rosaline Lentjes / Marian Wijs 3
    10 Hanny en Ienke OttoKlik hier voor details van de opstelling van Hanny en Ienke Otto 2
    11 R Grothuis/C KrusemanKlik hier voor details van de opstelling van R Grothuis/C Kruseman 2
    12 Ria Heemskerk/Veronica KamerKlik hier voor details van de opstelling van Ria Heemskerk/Veronica Kamer 0
Eerste klasse Bekijken 1 Marion Blansert/Tatiana SpaanKlik hier voor details van de opstelling van Marion Blansert/Tatiana Spaan 8
    2 Marjolein Fange/Anneke LeuffenKlik hier voor details van de opstelling van Marjolein Fange/Anneke Leuffen 6
    3 Marjo Jonker/Elly SelhorstKlik hier voor details van de opstelling van Marjo Jonker/Elly Selhorst 6
    4 Fietje Kramer/G KreikeKlik hier voor details van de opstelling van Fietje Kramer/G Kreike 5
    5 Lida Leurs/A KorsKlik hier voor details van de opstelling van Lida Leurs/A Kors 5
    6 Louise v Soelen/Bep HofKlik hier voor details van de opstelling van Louise v Soelen/Bep Hof 4
    7 Maud Croese/G BaardKlik hier voor details van de opstelling van Maud Croese/G Baard 4
    8 B Bossink/E MolenaarKlik hier voor details van de opstelling van B Bossink/E Molenaar 4
    9 Iet Doggenaar/Alida KoldewijnKlik hier voor details van de opstelling van Iet Doggenaar/Alida Koldewijn 4
    10 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 3
    11 A Hulsman/G d WaartKlik hier voor details van de opstelling van A Hulsman/G d Waart 3
    12 Myrna Miller/Anneke MagielseKlik hier voor details van de opstelling van Myrna Miller/Anneke Magielse 2
    13 T Tichelman/J SchorKlik hier voor details van de opstelling van T Tichelman/J Schor 2
    14 Alie Taams/DaniŽlle SchelvisKlik hier voor details van de opstelling van Alie Taams/DaniŽlle Schelvis 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 November 2019 10:54