Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Vrijdag Competitie 2001-2002 (2e helft)

Stand na de speelronde op vrijdag 15 maart 2002

  Details/Uitslagen     Punten
Tweede Klasse A Bekijken 1 Tichelman / SchorKlik hier voor details van de opstelling van Tichelman / Schor 16
    2 Kersten / MeyerKlik hier voor details van de opstelling van Kersten / Meyer 14
    3 Hulsman / de WaartKlik hier voor details van de opstelling van Hulsman / de Waart 12
    4 Trouw / PlantingaKlik hier voor details van de opstelling van Trouw / Plantinga 11
    5 Heemskerk / DiepenhorstKlik hier voor details van de opstelling van Heemskerk / Diepenhorst 10
    6 Heyink / HilberdinkKlik hier voor details van de opstelling van Heyink / Hilberdink 9
    7 Hermus / WeesieKlik hier voor details van de opstelling van Hermus / Weesie 7
    8 Kossen / HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Kossen / Hulshof 1
Tweede Klasse B Bekijken 1 Taams / PaapKlik hier voor details van de opstelling van Taams / Paap 15
    2 v. Soelen / HofKlik hier voor details van de opstelling van v. Soelen / Hof 12
    3 D. Lange / HafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van D. Lange / Hafkenscheid 12
    4 Kamies / SchelvisKlik hier voor details van de opstelling van Kamies / Schelvis 11
    5 Mone / v.d. PuttenKlik hier voor details van de opstelling van Mone / v.d. Putten 11
    6 Hoedemaker / BaarsKlik hier voor details van de opstelling van Hoedemaker / Baars 10
    7 Vinkes / FontaineKlik hier voor details van de opstelling van Vinkes / Fontaine 9
    8 N. Abels / NoordKlik hier voor details van de opstelling van N. Abels / Noord 8
    9 Honders / v.d. VenKlik hier voor details van de opstelling van Honders / v.d. Ven 6
    10 ten Hoorn / GravemakerKlik hier voor details van de opstelling van ten Hoorn / Gravemaker 6
Derde Klasse Bekijken 1 Miller / StolkKlik hier voor details van de opstelling van Miller / Stolk 18
    2 Berg / VidelerKlik hier voor details van de opstelling van Berg / Videler 14
    3 M. Dibbets / I. PullKlik hier voor details van de opstelling van M. Dibbets / I. Pull 14
    4 ten Cate / van der DussenKlik hier voor details van de opstelling van ten Cate / van der Dussen 13
    5 Hurkmans / v. NordeKlik hier voor details van de opstelling van Hurkmans / v. Norde 12
    6 Piepenbrink / Schrik-v. BeldenKlik hier voor details van de opstelling van Piepenbrink / Schrik-v. Belden 12
    7 v. Schaik / BlankKlik hier voor details van de opstelling van v. Schaik / Blank 11
    8 Meijster / JeukenKlik hier voor details van de opstelling van Meijster / Jeuken 10
    9 Versteeg / v. EdenKlik hier voor details van de opstelling van Versteeg / v. Eden 10
    10 Smit / VeltkampKlik hier voor details van de opstelling van Smit / Veltkamp 9
    11 Bruin / StamKlik hier voor details van de opstelling van Bruin / Stam 8
    12 Wortman / KerkhoffKlik hier voor details van de opstelling van Wortman / Kerkhoff 8
    13 Jansen / v. BakelKlik hier voor details van de opstelling van Jansen / v. Bakel 8
    14 Keizer / DoggenaarKlik hier voor details van de opstelling van Keizer / Doggenaar 8
    15 Roebbers / PolakKlik hier voor details van de opstelling van Roebbers / Polak 5
    16 Pieke / RomboutsKlik hier voor details van de opstelling van Pieke / Rombouts 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 17:13