Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Vrijdag Competitie 2001-2002 (2e helft)

Stand na de speelronde op vrijdag 8 maart 2002

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Bervoets / VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van Bervoets / Visbeen 16
    2 Henny Stuurman / Maria DijkmanKlik hier voor details van de opstelling van Henny Stuurman / Maria Dijkman 16
    3 Duijn / GrannetiaKlik hier voor details van de opstelling van Duijn / Grannetia 14
    4 Jonckbloedt / GroothengelKlik hier voor details van de opstelling van Jonckbloedt / Groothengel 12
    5 Otto / OttoKlik hier voor details van de opstelling van Otto / Otto 11
    6 Burmann / HutKlik hier voor details van de opstelling van Burmann / Hut 9
    7 Kramer / KreikeKlik hier voor details van de opstelling van Kramer / Kreike 9
    8 Nadja Lammers / Bep KromKlik hier voor details van de opstelling van Nadja Lammers / Bep Krom 6
    9 Klaassen / KlaassenKlik hier voor details van de opstelling van Klaassen / Klaassen 5
    10 Bossink / MolenaarKlik hier voor details van de opstelling van Bossink / Molenaar 2
Eerste klasse A Bekijken 1 Bettink / LentjensKlik hier voor details van de opstelling van Bettink / Lentjens 16
    2 Schouten / ZandvlietKlik hier voor details van de opstelling van Schouten / Zandvliet 16
    3 Wever / L. OtteKlik hier voor details van de opstelling van Wever / L. Otte 11
    4 v. d. Fange / v. LeuffenKlik hier voor details van de opstelling van v. d. Fange / v. Leuffen 10
    5 D. Lange / HafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van D. Lange / Hafkenscheid 8
    6 Leurs / KorsKlik hier voor details van de opstelling van Leurs / Kors 7
    7 Bosma / BosKlik hier voor details van de opstelling van Bosma / Bos 7
    8 de Haan / AmesKlik hier voor details van de opstelling van de Haan / Ames 5
Eerste klasse B Bekijken 1 Grothuis / KrusemanKlik hier voor details van de opstelling van Grothuis / Kruseman 16
    2 Croese / BaardKlik hier voor details van de opstelling van Croese / Baard 13
    3 Heemskerk / V. KamerKlik hier voor details van de opstelling van Heemskerk / V. Kamer 13
    4 Blansert / SpaanKlik hier voor details van de opstelling van Blansert / Spaan 10
    5 B. Hof / A. KeuningKlik hier voor details van de opstelling van B. Hof / A. Keuning 10
    6 Ank Verheul / Lia NieswaagKlik hier voor details van de opstelling van Ank Verheul / Lia Nieswaag 10
    7 v.d Groef / PoerwoKlik hier voor details van de opstelling van v.d Groef / Poerwo 9
    8 Miller / MagielseKlik hier voor details van de opstelling van Miller / Magielse 8
    9 Luyken / KamerKlik hier voor details van de opstelling van Luyken / Kamer 7
    10 Wagenaar / JoppeKlik hier voor details van de opstelling van Wagenaar / Joppe 4

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 16:36