Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Vrijdag Competitie 2001-2002 (1e helft)

Stand na de speelronde op vrijdag 26 oktober 2001

  Details/Uitslagen     Punten
Tweede Klasse A Bekijken 1 Tichelman / SchorKlik hier voor details van de opstelling van Tichelman / Schor 6
    2 de Haan / AmesKlik hier voor details van de opstelling van de Haan / Ames 6
    3 D. Lange / HafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van D. Lange / Hafkenscheid 6
    4 v. Soelen / HofKlik hier voor details van de opstelling van v. Soelen / Hof 5
    5 v.d Groef / PoerwoKlik hier voor details van de opstelling van v.d Groef / Poerwo 4
    6 Hulsman / de WaartKlik hier voor details van de opstelling van Hulsman / de Waart 2
    7 Hurkmans / v. NordeKlik hier voor details van de opstelling van Hurkmans / v. Norde 2
    8 M. Dibbets / I. PullKlik hier voor details van de opstelling van M. Dibbets / I. Pull 1
Tweede Klasse B Bekijken 1 Vinkes / FontaineKlik hier voor details van de opstelling van Vinkes / Fontaine 8
    2 Ank Verheul / Lia NieswaagKlik hier voor details van de opstelling van Ank Verheul / Lia Nieswaag 7
    3 Wagenaar / JoppeKlik hier voor details van de opstelling van Wagenaar / Joppe 7
    4 Mone / v.d. PuttenKlik hier voor details van de opstelling van Mone / v.d. Putten 5
    5 N. Abels / NoordKlik hier voor details van de opstelling van N. Abels / Noord 5
    6 Kersten / MeyerKlik hier voor details van de opstelling van Kersten / Meyer 3
    7 Meijster / JeukenKlik hier voor details van de opstelling van Meijster / Jeuken 3
    8 Honders / v.d. VenKlik hier voor details van de opstelling van Honders / v.d. Ven 1
    9 v. Schaik / BlankKlik hier voor details van de opstelling van v. Schaik / Blank 1
    10 Kossen / HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Kossen / Hulshof 0
Derde Klasse Bekijken 1 ten Hoorn / GravemakerKlik hier voor details van de opstelling van ten Hoorn / Gravemaker 8
    2 Miller / StolkKlik hier voor details van de opstelling van Miller / Stolk 7
    3 Kamies / SchelvisKlik hier voor details van de opstelling van Kamies / Schelvis 6
    4 Taams / PaapKlik hier voor details van de opstelling van Taams / Paap 6
    5 Pieke / RomboutsKlik hier voor details van de opstelling van Pieke / Rombouts 5
    6 Wortman / KerkhoffKlik hier voor details van de opstelling van Wortman / Kerkhoff 5
    7 Smit / VeltkampKlik hier voor details van de opstelling van Smit / Veltkamp 4
    8 Versteeg / v. EdenKlik hier voor details van de opstelling van Versteeg / v. Eden 4
    9 Piepenbrink / Schrik-v. BeldenKlik hier voor details van de opstelling van Piepenbrink / Schrik-v. Belden 3
    10 Roebbers / PolakKlik hier voor details van de opstelling van Roebbers / Polak 3
    11 Bruin / StamKlik hier voor details van de opstelling van Bruin / Stam 2
    12 Keizer / DoggenaarKlik hier voor details van de opstelling van Keizer / Doggenaar 2
    13 Berg / VidelerKlik hier voor details van de opstelling van Berg / Videler 1
    14 ten Cate / van der DussenKlik hier voor details van de opstelling van ten Cate / van der Dussen 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 17:10