Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Vrijdag Competitie 2001-2002 (1e helft)

Stand na de speelronde op vrijdag 30 november 2001

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Jonckbloedt / GroothengelKlik hier voor details van de opstelling van Jonckbloedt / Groothengel 15
    2 Burmann / HutKlik hier voor details van de opstelling van Burmann / Hut 14
    3 Duijn / GrannetiaKlik hier voor details van de opstelling van Duijn / Grannetia 13
    4 Nadja Lammers / Bep KromKlik hier voor details van de opstelling van Nadja Lammers / Bep Krom 12
    5 Otto / OttoKlik hier voor details van de opstelling van Otto / Otto 11
    6 Wever / L. OtteKlik hier voor details van de opstelling van Wever / L. Otte 9
    7 Klaassen / KlaassenKlik hier voor details van de opstelling van Klaassen / Klaassen 9
    8 Grothuis / KrusemanKlik hier voor details van de opstelling van Grothuis / Kruseman 8
    9 Schouten / ZandvlietKlik hier voor details van de opstelling van Schouten / Zandvliet 7
    10 Croese / BaardKlik hier voor details van de opstelling van Croese / Baard 2
Eerste klasse A Bekijken 1 Henny Stuurman / Maria DijkmanKlik hier voor details van de opstelling van Henny Stuurman / Maria Dijkman 20
    2 Bossink / MolenaarKlik hier voor details van de opstelling van Bossink / Molenaar 14
    3 Bettink / LentjensKlik hier voor details van de opstelling van Bettink / Lentjens 12
    4 Leurs / KorsKlik hier voor details van de opstelling van Leurs / Kors 11
    5 v. d. Fange / v. LeuffenKlik hier voor details van de opstelling van v. d. Fange / v. Leuffen 7
    6 Heemskerk / DiepenhorstKlik hier voor details van de opstelling van Heemskerk / Diepenhorst 6
    7 Bosma / BosKlik hier voor details van de opstelling van Bosma / Bos 6
    8 Heyink / HilberdinkKlik hier voor details van de opstelling van Heyink / Hilberdink 4
Eerste klasse B Bekijken 1 Bervoets / VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van Bervoets / Visbeen 19
    2 Kramer / KreikeKlik hier voor details van de opstelling van Kramer / Kreike 12
    3 Blansert / SpaanKlik hier voor details van de opstelling van Blansert / Spaan 11
    4 Heemskerk / V. KamerKlik hier voor details van de opstelling van Heemskerk / V. Kamer 10
    5 Miller / MagielseKlik hier voor details van de opstelling van Miller / Magielse 10
    6 B. Hof / A. KeuningKlik hier voor details van de opstelling van B. Hof / A. Keuning 9
    7 Luyken / KamerKlik hier voor details van de opstelling van Luyken / Kamer 9
    8 Hermus / WeesieKlik hier voor details van de opstelling van Hermus / Weesie 9
    9 D. Lange / HafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van D. Lange / Hafkenscheid 9
    10 Trouw / PlantingaKlik hier voor details van de opstelling van Trouw / Plantinga 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 14:43