Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Vrijdag Competitie 2001-2002 (1e helft)

Stand na de speelronde op vrijdag 19 oktober 2001

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Burmann / HutKlik hier voor details van de opstelling van Burmann / Hut 8
    2 Jonckbloedt / GroothengelKlik hier voor details van de opstelling van Jonckbloedt / Groothengel 6
    3 Nadja Lammers / Bep KromKlik hier voor details van de opstelling van Nadja Lammers / Bep Krom 6
    4 Duijn / GrannetiaKlik hier voor details van de opstelling van Duijn / Grannetia 6
    5 Wever / L. OtteKlik hier voor details van de opstelling van Wever / L. Otte 5
    6 Klaassen / KlaassenKlik hier voor details van de opstelling van Klaassen / Klaassen 2
    7 Schouten / ZandvlietKlik hier voor details van de opstelling van Schouten / Zandvliet 2
    8 Otto / OttoKlik hier voor details van de opstelling van Otto / Otto 2
    9 Croese / BaardKlik hier voor details van de opstelling van Croese / Baard 2
    10 Grothuis / KrusemanKlik hier voor details van de opstelling van Grothuis / Kruseman 1
Eerste klasse A Bekijken 1 Henny Stuurman / Maria DijkmanKlik hier voor details van de opstelling van Henny Stuurman / Maria Dijkman 8
    2 Leurs / KorsKlik hier voor details van de opstelling van Leurs / Kors 6
    3 v. d. Fange / v. LeuffenKlik hier voor details van de opstelling van v. d. Fange / v. Leuffen 6
    4 Bossink / MolenaarKlik hier voor details van de opstelling van Bossink / Molenaar 4
    5 Bettink / LentjensKlik hier voor details van de opstelling van Bettink / Lentjens 3
    6 Heemskerk / DiepenhorstKlik hier voor details van de opstelling van Heemskerk / Diepenhorst 2
    7 Heyink / HilberdinkKlik hier voor details van de opstelling van Heyink / Hilberdink 2
    8 Bosma / BosKlik hier voor details van de opstelling van Bosma / Bos 1
Eerste klasse B Bekijken 1 Heemskerk / V. KamerKlik hier voor details van de opstelling van Heemskerk / V. Kamer 6
    2 Kramer / KreikeKlik hier voor details van de opstelling van Kramer / Kreike 6
    3 Bervoets / VisbeenKlik hier voor details van de opstelling van Bervoets / Visbeen 5
    4 Blansert / SpaanKlik hier voor details van de opstelling van Blansert / Spaan 5
    5 Hermus / WeesieKlik hier voor details van de opstelling van Hermus / Weesie 5
    6 B. Hof / A. KeuningKlik hier voor details van de opstelling van B. Hof / A. Keuning 4
    7 D. Lange / HafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van D. Lange / Hafkenscheid 4
    8 Luyken / KamerKlik hier voor details van de opstelling van Luyken / Kamer 3
    9 Miller / MagielseKlik hier voor details van de opstelling van Miller / Magielse 2
    10 Trouw / PlantingaKlik hier voor details van de opstelling van Trouw / Plantinga 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 16:30