Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel DINSDAG 2008-2009 (2e helft)

Stand na de speelronde op dinsdag 10 maart 2009

  Details/Uitslagen     Punten
Tweede klasse A Bekijken 1 Riet Thorborg/DickyHollanderKlik hier voor details van de opstelling van Riet Thorborg/DickyHollander 14
    2 Nel vdMeer/ Toos SchaapKlik hier voor details van de opstelling van Nel vdMeer/ Toos Schaap 13
    3 Petra Gravemaker/Wil van WezepKlik hier voor details van de opstelling van Petra Gravemaker/Wil van Wezep 13
    4 Tineke Draaisma/Sabine de JongKlik hier voor details van de opstelling van Tineke Draaisma/Sabine de Jong 12
    5 Marijke Huigen/Bertine CharbonKlik hier voor details van de opstelling van Marijke Huigen/Bertine Charbon 11
    6 Tiny van Stam/Annemieke GroenKlik hier voor details van de opstelling van Tiny van Stam/Annemieke Groen 11
    7 Marion Bonnema/D SchoenmakerKlik hier voor details van de opstelling van Marion Bonnema/D Schoenmaker 10
    8 MJJ Veggel-Enders/S StokmanKlik hier voor details van de opstelling van MJJ Veggel-Enders/S Stokman 7
    9 Paulin Nijman/ Carla WesterlkKlik hier voor details van de opstelling van Paulin Nijman/ Carla Westerlk 5
    10 EKonings-Voogd/WC Meijster-SchKlik hier voor details van de opstelling van EKonings-Voogd/WC Meijster-Sch 4
Tweede klasse B Bekijken 1 Riksta Dorhout / Els HulstKlik hier voor details van de opstelling van Riksta Dorhout / Els Hulst 16
    2 Hennie Koning/Teunie PosthumusKlik hier voor details van de opstelling van Hennie Koning/Teunie Posthumus 16
    3 Wil Aren/MarianneHop/GreetKockKlik hier voor details van de opstelling van Wil Aren/MarianneHop/GreetKock 13
    4 Rina Bos / Anneke LeuffenKlik hier voor details van de opstelling van Rina Bos / Anneke Leuffen 13
    5 Aukje Zandstra/Helen AlthuizenKlik hier voor details van de opstelling van Aukje Zandstra/Helen Althuizen 9
    6 Ineke Versteeg/ Francis v EdenKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Versteeg/ Francis v Eden 8
    7 Inge Kaagman / Linda MeratKlik hier voor details van de opstelling van Inge Kaagman / Linda Merat 7
    8 M Cannavacciuolo / E RikkenKlik hier voor details van de opstelling van M Cannavacciuolo / E Rikken 7
    9 Jos Willemse/Wil PijlmanKlik hier voor details van de opstelling van Jos Willemse/Wil Pijlman 6
    10 Noor Eyken / Sandra van VeelenKlik hier voor details van de opstelling van Noor Eyken / Sandra van Veelen 5

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 12 November 2019 10:19