Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel DINSDAG 05/06 (2e helft)

Stand na de speelronde op dinsdag 10 januari 2006

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Maudy Maas / Puck GrootKlik hier voor details van de opstelling van Maudy Maas / Puck Groot 4
    2 Overwater/v Egmond/vd BroekKlik hier voor details van de opstelling van Overwater/v Egmond/vd Broek 4
    3 Lida Leurs / Ria TrouwenKlik hier voor details van de opstelling van Lida Leurs / Ria Trouwen 4
    4 Sandy Kegels / Michelle HartKlik hier voor details van de opstelling van Sandy Kegels / Michelle Hart 3
    5 Suze Linthorst/Lia BarendsKlik hier voor details van de opstelling van Suze Linthorst/Lia Barends 2
    6 Roelofs/ Bloemendaal /GrothuisKlik hier voor details van de opstelling van Roelofs/ Bloemendaal /Grothuis 2
    7 Nadja Lammers/ Ank VerheulKlik hier voor details van de opstelling van Nadja Lammers/ Ank Verheul 2
    8 Truus Henzen/Dicky DokterKlik hier voor details van de opstelling van Truus Henzen/Dicky Dokter 2
    9 Tiny Joppe/Marja DuijnKlik hier voor details van de opstelling van Tiny Joppe/Marja Duijn 1
    10 ConnievdGroef/NelNuyens/JansenKlik hier voor details van de opstelling van ConnievdGroef/NelNuyens/Jansen 0
    11 Ineke Koomans/Rosa MullerKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Koomans/Rosa Muller 0
    12 J Kegels/A Keizer/ S kegelsKlik hier voor details van de opstelling van J Kegels/A Keizer/ S kegels 0
Eerste Klasse Bekijken 1 Nel Sulmann/Ria HoohenkerkKlik hier voor details van de opstelling van Nel Sulmann/Ria Hoohenkerk 4
    2 Marjolein vdFange/Ans vMourikKlik hier voor details van de opstelling van Marjolein vdFange/Ans vMourik 4
    3 Ans Kors/Elly SchoutenKlik hier voor details van de opstelling van Ans Kors/Elly Schouten 3
    4 Ellen Bos/Tiny MollemaKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Bos/Tiny Mollema 3
    5 Riet Thorb/DickyHollan/LeotienKlik hier voor details van de opstelling van Riet Thorb/DickyHollan/Leotien 3
    6 Ineke Ames/Anneke vd VeldtKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Ames/Anneke vd Veldt 2
    7 Ria Heemskerk/Sonja vd WaterenKlik hier voor details van de opstelling van Ria Heemskerk/Sonja vd Wateren 2
    8 Leotn Vestering/Wil FontaineKlik hier voor details van de opstelling van Leotn Vestering/Wil Fontaine 2
    9 Bep Hof/Antoinette KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Bep Hof/Antoinette Keuning 2
    10 Lida & Belinda LeursKlik hier voor details van de opstelling van Lida & Belinda Leurs 1
    11 Anneke en Monique van LeuffenKlik hier voor details van de opstelling van Anneke en Monique van Leuffen 1
    12 N Hendriks / Y van GelderKlik hier voor details van de opstelling van N Hendriks / Y van Gelder 1
    13 Onbekend 0
    14 Wendy Hulshof/Joke BreewelKlik hier voor details van de opstelling van Wendy Hulshof/Joke Breewel 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Augustus 2019 00:31