Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel DINSDAG 05/06

Stand na de speelronde op dinsdag 15 november 2005

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Sandy Kegels / Michelle HartKlik hier voor details van de opstelling van Sandy Kegels / Michelle Hart 13
    2 Maudy Maas / Puck GrootKlik hier voor details van de opstelling van Maudy Maas / Puck Groot 12
    3 Suze Linthorst/Lia BarendsKlik hier voor details van de opstelling van Suze Linthorst/Lia Barends 11
    4 Ineke Koomans/Rosa MullerKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Koomans/Rosa Muller 9
    5 Lida Leurs / Ria TrouwenKlik hier voor details van de opstelling van Lida Leurs / Ria Trouwen 9
    6 Tiny Joppe/Marja DuijnKlik hier voor details van de opstelling van Tiny Joppe/Marja Duijn 8
    7 Roelofs/ Bloemendaal /GrothuisKlik hier voor details van de opstelling van Roelofs/ Bloemendaal /Grothuis 8
    8 Nadja Lammers/ VerheulKlik hier voor details van de opstelling van Nadja Lammers/ Verheul 7
    9 ConnievdGroef/NelNuyens/JansenKlik hier voor details van de opstelling van ConnievdGroef/NelNuyens/Jansen 7
    10 Marjolein vdFange/Ans vMourikKlik hier voor details van de opstelling van Marjolein vdFange/Ans vMourik 5
    11 Truus Henzen/Dicky DokterKlik hier voor details van de opstelling van Truus Henzen/Dicky Dokter 4
    12 Ria Heemskerk/Sonja vd WaterenKlik hier voor details van de opstelling van Ria Heemskerk/Sonja vd Wateren 3
Eerste Klasse Bekijken 1 Overwater/v Egmond/vd BroekKlik hier voor details van de opstelling van Overwater/v Egmond/vd Broek 16
    2 J Kegels/A Keizer/ S kegelsKlik hier voor details van de opstelling van J Kegels/A Keizer/ S kegels 11
    3 Leotn Vestering/Wil FontaineKlik hier voor details van de opstelling van Leotn Vestering/Wil Fontaine 11
    4 M Miller/N Stobbelaar/C LongayKlik hier voor details van de opstelling van M Miller/N Stobbelaar/C Longay 10
    5 Ans Kors/Elly SchoutenKlik hier voor details van de opstelling van Ans Kors/Elly Schouten 9
    6 Nel Sulmann/Ria HoohenkerkKlik hier voor details van de opstelling van Nel Sulmann/Ria Hoohenkerk 9
    7 Ellen Bos/Tiny MollemaKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Bos/Tiny Mollema 9
    8 Riet Thorborg/Dicky HollanderKlik hier voor details van de opstelling van Riet Thorborg/Dicky Hollander 8
    9 Wendy Hulshof/Joke BreewelKlik hier voor details van de opstelling van Wendy Hulshof/Joke Breewel 8
    10 Ineke Ames/Anneke vd VeldtKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Ames/Anneke vd Veldt 6
    11 Bep Hof/Antoinette KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Bep Hof/Antoinette Keuning 6
    12 Greet Kock/Marianne HopstakenKlik hier voor details van de opstelling van Greet Kock/Marianne Hopstaken 6
    13 Willy Meijster/Karin JeukenKlik hier voor details van de opstelling van Willy Meijster/Karin Jeuken 3
    14 Team onbekend 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Augustus 2019 03:25