Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel DINSDAG 05/06

Stand na de speelronde op dinsdag 1 november 2005

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Sandy Kegels / Michelle HartKlik hier voor details van de opstelling van Sandy Kegels / Michelle Hart 12
    2 Suze Linthorst/Lia BarendsKlik hier voor details van de opstelling van Suze Linthorst/Lia Barends 8
    3 Maudy Maas / Puck GrootKlik hier voor details van de opstelling van Maudy Maas / Puck Groot 8
    4 Roelofs/ Bloemendaal /GrothuisKlik hier voor details van de opstelling van Roelofs/ Bloemendaal /Grothuis 8
    5 Lida Leurs / Ria TrouwenKlik hier voor details van de opstelling van Lida Leurs / Ria Trouwen 7
    6 Tiny Joppe/Marja DuijnKlik hier voor details van de opstelling van Tiny Joppe/Marja Duijn 6
    7 Ineke Koomans/Rosa MullerKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Koomans/Rosa Muller 6
    8 Nadja Lammers/ VerheulKlik hier voor details van de opstelling van Nadja Lammers/ Verheul 6
    9 ConnievdGroef/NelNuyens/JansenKlik hier voor details van de opstelling van ConnievdGroef/NelNuyens/Jansen 3
    10 Truus Henzen/Dicky DokterKlik hier voor details van de opstelling van Truus Henzen/Dicky Dokter 3
    11 Ria Heemskerk/Sonja vd WaterenKlik hier voor details van de opstelling van Ria Heemskerk/Sonja vd Wateren 3
    12 Marjolein vdFange/Ans vMourikKlik hier voor details van de opstelling van Marjolein vdFange/Ans vMourik 2
Eerste Klasse Bekijken 1 Overwater/v Egmond/vd BroekKlik hier voor details van de opstelling van Overwater/v Egmond/vd Broek 12
    2 Riet Thorborg/Dicky HollanderKlik hier voor details van de opstelling van Riet Thorborg/Dicky Hollander 8
    3 Ans Kors/Elly SchoutenKlik hier voor details van de opstelling van Ans Kors/Elly Schouten 8
    4 J Kegels/A Keizer/ S kegelsKlik hier voor details van de opstelling van J Kegels/A Keizer/ S kegels 8
    5 Leotn Vestering/Wil FontaineKlik hier voor details van de opstelling van Leotn Vestering/Wil Fontaine 8
    6 Ellen Bos/Tiny MollemaKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Bos/Tiny Mollema 8
    7 Nel Sulmann/Ria HoohenkerkKlik hier voor details van de opstelling van Nel Sulmann/Ria Hoohenkerk 7
    8 M Miller/N Stobbelaar/C LongayKlik hier voor details van de opstelling van M Miller/N Stobbelaar/C Longay 7
    9 Bep Hof/Antoinette KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Bep Hof/Antoinette Keuning 5
    10 Ineke Ames/Anneke vd VeldtKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Ames/Anneke vd Veldt 4
    11 Wendy Hulshof/Joke BreewelKlik hier voor details van de opstelling van Wendy Hulshof/Joke Breewel 4
    12 Willy Meijster/Karin JeukenKlik hier voor details van de opstelling van Willy Meijster/Karin Jeuken 3
    13 Greet Kock/Marianne HopstakenKlik hier voor details van de opstelling van Greet Kock/Marianne Hopstaken 2
    14 Team onbekend 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 09:40