Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel DINSDAG (2e helft)

Stand na de speelronde op dinsdag 1 maart 2005

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Jonckbl/Groothengel/GranettiaKlik hier voor details van de opstelling van Jonckbl/Groothengel/Granettia 14
    2 Henny Stuurman/ JettekeZwemmerKlik hier voor details van de opstelling van Henny Stuurman/ JettekeZwemmer 12
    3 Lida Leurs / Ria TrouwenKlik hier voor details van de opstelling van Lida Leurs / Ria Trouwen 11
    4 Ineke Koomans/Rosa MullerKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Koomans/Rosa Muller 9
    5 Suze Linthorst/Lia BarendsKlik hier voor details van de opstelling van Suze Linthorst/Lia Barends 9
    6 Tiny Joppe/Marja DuijnKlik hier voor details van de opstelling van Tiny Joppe/Marja Duijn 8
    7 Nadja Lammers/ VerheulKlik hier voor details van de opstelling van Nadja Lammers/ Verheul 7
    8 Ria Heemskerk/Sonja vd WaterenKlik hier voor details van de opstelling van Ria Heemskerk/Sonja vd Wateren 7
    9 Roelofs/ Bloemendaal /GrothuisKlik hier voor details van de opstelling van Roelofs/ Bloemendaal /Grothuis 7
    10 ConnievdGroef/NelNuyens/JansenKlik hier voor details van de opstelling van ConnievdGroef/NelNuyens/Jansen 6
    11 Ans Kors/Elly SchoutenKlik hier voor details van de opstelling van Ans Kors/Elly Schouten 6
    12 Riet Thorborg/Dicky HollanderKlik hier voor details van de opstelling van Riet Thorborg/Dicky Hollander 0
Eerste Klasse Bekijken 1 Truus Henzen/Dicky DokterKlik hier voor details van de opstelling van Truus Henzen/Dicky Dokter 15
    2 Leotn Vestering/Wil FontaineKlik hier voor details van de opstelling van Leotn Vestering/Wil Fontaine 13
    3 Nel Sulmann/Ria HoohenkerkKlik hier voor details van de opstelling van Nel Sulmann/Ria Hoohenkerk 9
    4 Marjolein vdFange/Ans vMourikKlik hier voor details van de opstelling van Marjolein vdFange/Ans vMourik 9
    5 Ellen Bos/T Mollema/J BreewelKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Bos/T Mollema/J Breewel 9
    6 Inez Ames/A vd VeldtKlik hier voor details van de opstelling van Inez Ames/A vd Veldt 8
    7 Josette kegels / Astrid KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Josette kegels / Astrid Keizer 8
    8 Nel Stobbelaar / Myrna MillerKlik hier voor details van de opstelling van Nel Stobbelaar / Myrna Miller 7
    9 Marian Hopstaken/ Wil WiekmeyrKlik hier voor details van de opstelling van Marian Hopstaken/ Wil Wiekmeyr 7
    10 Bep Hof/Antoinette KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Bep Hof/Antoinette Keuning 6
    11 Wendy Hulshof/Joke BreewelKlik hier voor details van de opstelling van Wendy Hulshof/Joke Breewel 5
    12 PetraGravemaker / IngridJansenKlik hier voor details van de opstelling van PetraGravemaker / IngridJansen 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 14:36