Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel DINSDAG (2e helft)

Stand na de speelronde op dinsdag 18 januari 2005

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Tiny Joppe/Marja DuijnKlik hier voor details van de opstelling van Tiny Joppe/Marja Duijn 4
    2 Jonckbl/Groothengel/GranettiaKlik hier voor details van de opstelling van Jonckbl/Groothengel/Granettia 4
    3 Nadja Lammers/ VerheulKlik hier voor details van de opstelling van Nadja Lammers/ Verheul 3
    4 Henny Stuurman/ JettekeZwemmerKlik hier voor details van de opstelling van Henny Stuurman/ JettekeZwemmer 3
    5 Ans Kors/Elly SchoutenKlik hier voor details van de opstelling van Ans Kors/Elly Schouten 3
    6 ConnievdGroef/NelNuyens/JansenKlik hier voor details van de opstelling van ConnievdGroef/NelNuyens/Jansen 2
    7 Lida Leurs / Ria TrouwenKlik hier voor details van de opstelling van Lida Leurs / Ria Trouwen 2
    8 Suze Linthorst/Lia BarendsKlik hier voor details van de opstelling van Suze Linthorst/Lia Barends 1
    9 Ineke Koomans/Rosa MullerKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Koomans/Rosa Muller 1
    10 Roelofs/ Bloemendaal /GrothuisKlik hier voor details van de opstelling van Roelofs/ Bloemendaal /Grothuis 1
    11 Ria Heemskerk/Sonja vd WaterenKlik hier voor details van de opstelling van Ria Heemskerk/Sonja vd Wateren 0
    12 Riet Thorborg/Dicky HollanderKlik hier voor details van de opstelling van Riet Thorborg/Dicky Hollander 0
Eerste Klasse Bekijken 1 Wendy Hulshof/Joke BreewelKlik hier voor details van de opstelling van Wendy Hulshof/Joke Breewel 4
    2 Inez Ames/A vd VeldtKlik hier voor details van de opstelling van Inez Ames/A vd Veldt 4
    3 Nel Sulmann/Ria HoohenkerkKlik hier voor details van de opstelling van Nel Sulmann/Ria Hoohenkerk 4
    4 Marjolein vdFange/Ans vMourikKlik hier voor details van de opstelling van Marjolein vdFange/Ans vMourik 3
    5 Truus Henzen/Dicky DokterKlik hier voor details van de opstelling van Truus Henzen/Dicky Dokter 3
    6 Bep Hof/Antoinette KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Bep Hof/Antoinette Keuning 2
    7 Josette kegels / Astrid KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Josette kegels / Astrid Keizer 2
    8 Leotn Vestering/Wil FontaineKlik hier voor details van de opstelling van Leotn Vestering/Wil Fontaine 1
    9 Marian Hopstaken/ Wil WiekmeyrKlik hier voor details van de opstelling van Marian Hopstaken/ Wil Wiekmeyr 1
    10 Nel Stobbelaar / Myrna MillerKlik hier voor details van de opstelling van Nel Stobbelaar / Myrna Miller 0
    11 PetraGravemaker / IngridJansenKlik hier voor details van de opstelling van PetraGravemaker / IngridJansen 0
    12 Ellen Bos/T Mollema/J BreewelKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Bos/T Mollema/J Breewel 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 16:17