Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Dinsdag Wintercompetitie 2004-2005

Stand na de speelronde op dinsdag 7 december 2004

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Jonckbl/Groothengel/GranettiaKlik hier voor details van de opstelling van Jonckbl/Groothengel/Granettia 15
    2 Tiny Joppe/Marja DuijnKlik hier voor details van de opstelling van Tiny Joppe/Marja Duijn 13
    3 Suze Linthorst/Lia BarendsKlik hier voor details van de opstelling van Suze Linthorst/Lia Barends 13
    4 Henny Stuurman/ JettekeZwemmerKlik hier voor details van de opstelling van Henny Stuurman/ JettekeZwemmer 13
    5 Ans Kors/Elly SchoutenKlik hier voor details van de opstelling van Ans Kors/Elly Schouten 12
    6 Nadja Lammers/ VerheulKlik hier voor details van de opstelling van Nadja Lammers/ Verheul 11
    7 Ineke Koomans/Rosa MullerKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Koomans/Rosa Muller 11
    8 Roelofs/ Bloemendaal /GrothuisKlik hier voor details van de opstelling van Roelofs/ Bloemendaal /Grothuis 10
    9 Ria Heemskerk/Sonja vd WaterenKlik hier voor details van de opstelling van Ria Heemskerk/Sonja vd Wateren 8
    10 R Thorborg/D HollanderKlik hier voor details van de opstelling van R Thorborg/D Hollander 6
    11 Truus Henzen/Dicky DokterKlik hier voor details van de opstelling van Truus Henzen/Dicky Dokter 4
    12 Bep Hof/Antoinette KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Bep Hof/Antoinette Keuning 4
Eerste Klasse Bekijken 1 Marjolein vdFange/Ans vMourikKlik hier voor details van de opstelling van Marjolein vdFange/Ans vMourik 14
    2 Lida Leurs / Ria TrouwenKlik hier voor details van de opstelling van Lida Leurs / Ria Trouwen 14
    3 ConnievdGroef/NelNuyens/JansenKlik hier voor details van de opstelling van ConnievdGroef/NelNuyens/Jansen 14
    4 Nel Stobbelaar / Myrna MillerKlik hier voor details van de opstelling van Nel Stobbelaar / Myrna Miller 13
    5 Josette kegels / Astrid KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Josette kegels / Astrid Keizer 11
    6 Nel Sulmann/Ria HoohenkerkKlik hier voor details van de opstelling van Nel Sulmann/Ria Hoohenkerk 11
    7 Ellen Bos/Tiny MollemaKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Bos/Tiny Mollema 10
    8 Inez Ames/A vd VeldtKlik hier voor details van de opstelling van Inez Ames/A vd Veldt 9
    9 Leotn Vestering/Wil FontaineKlik hier voor details van de opstelling van Leotn Vestering/Wil Fontaine 9
    10 Willy Meijster/Karin JeukenKlik hier voor details van de opstelling van Willy Meijster/Karin Jeuken 6
    11 Marian Hopstaken/ Wil WiekmeyrKlik hier voor details van de opstelling van Marian Hopstaken/ Wil Wiekmeyr 5
    12 Wendy Hulshof/Joke BreewelKlik hier voor details van de opstelling van Wendy Hulshof/Joke Breewel 4

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 17:58