Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel DINSDAG 2003-2004 (2e helft)

Stand na de speelronde op dinsdag 10 februari 2004

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Nadja Lammers/ VerheulKlik hier voor details van de opstelling van Nadja Lammers/ Verheul 11
    2 Ineke Koomans/Rosa MullerKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Koomans/Rosa Muller 10
    3 Tiny Joppe/Marja DuijnKlik hier voor details van de opstelling van Tiny Joppe/Marja Duijn 9
    4 Suze Linthorst/Lia BarendsKlik hier voor details van de opstelling van Suze Linthorst/Lia Barends 6
    5 Ria Heemskerk/Sonja vd WaterenKlik hier voor details van de opstelling van Ria Heemskerk/Sonja vd Wateren 6
    6 Ans Kors/Elly SchoutenKlik hier voor details van de opstelling van Ans Kors/Elly Schouten 5
    7 Linda Neerincx/Dineke v GennipKlik hier voor details van de opstelling van Linda Neerincx/Dineke v Gennip 5
    8 Denise Bauer /Ingrid SnertringKlik hier voor details van de opstelling van Denise Bauer /Ingrid Snertring 3
    9 Truus Henzen/Dicky DokterKlik hier voor details van de opstelling van Truus Henzen/Dicky Dokter 3
    10 JosetteKeg/AstridKeiz/SandyKegKlik hier voor details van de opstelling van JosetteKeg/AstridKeiz/SandyKeg 2
Eerste klasse A Bekijken 1 Marijk Roelofs/Els BloemendaalKlik hier voor details van de opstelling van Marijk Roelofs/Els Bloemendaal 10
    2 R Thorborg/D HollanderKlik hier voor details van de opstelling van R Thorborg/D Hollander 8
    3 Connie vd Groef/Nel NuyensKlik hier voor details van de opstelling van Connie vd Groef/Nel Nuyens 8
    4 Cecilia Longayr / Myrna MillerKlik hier voor details van de opstelling van Cecilia Longayr / Myrna Miller 7
    5 Nel Sulmann/Ria HoohenkerkKlik hier voor details van de opstelling van Nel Sulmann/Ria Hoohenkerk 7
    6 Marian Hopstaken/ Wil WiekmeyrKlik hier voor details van de opstelling van Marian Hopstaken/ Wil Wiekmeyr 4
    7 Paulin Nijman/ Carla WesterlkKlik hier voor details van de opstelling van Paulin Nijman/ Carla Westerlk 4
    8 Evelin Boheem/AnneliesRoelofsKlik hier voor details van de opstelling van Evelin Boheem/AnneliesRoelofs 0
Eerste klasse B Bekijken 1 Annemarie Korper/ Joke JochemKlik hier voor details van de opstelling van Annemarie Korper/ Joke  Jochem 9
    2 Bep Hof/Antoinette KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Bep Hof/Antoinette Keuning 8
    3 Marjolein vdFange/Ans vMourikKlik hier voor details van de opstelling van Marjolein vdFange/Ans vMourik 8
    4 Inez Ames/A vd VeldtKlik hier voor details van de opstelling van Inez Ames/A vd Veldt 8
    5 Anneke v Leuffen/Tina WagenaarKlik hier voor details van de opstelling van Anneke v Leuffen/Tina Wagenaar 7
    6 Paula Schaut/Karin HollanderKlik hier voor details van de opstelling van Paula Schaut/Karin Hollander 5
    7 Ina Pijnenburg/Maaike TheyssenKlik hier voor details van de opstelling van Ina Pijnenburg/Maaike Theyssen 3
    8 Greet Kock/Marianne HopstakenKlik hier voor details van de opstelling van Greet Kock/Marianne Hopstaken 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 18:51