Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel DINSDAG 2003-2004 (1e helft)

Eindstand na de speelronde op dinsdag 16 december 2003

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Nadja Lammers/ VerheulKlik hier voor details van de opstelling van Nadja Lammers/ Verheul 18
    2 Tiny Joppe/Marja DuijnKlik hier voor details van de opstelling van Tiny Joppe/Marja Duijn 18
    3 Ineke Koomans/Rosa MullerKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Koomans/Rosa Muller 16
    4 Ans Kors/Elly SchoutenKlik hier voor details van de opstelling van Ans Kors/Elly Schouten 14
    5 Suze Linthorst/Lia BarendsKlik hier voor details van de opstelling van Suze Linthorst/Lia Barends 13
    6 Ria Heemskerk/Sonja vd WaterenKlik hier voor details van de opstelling van Ria Heemskerk/Sonja vd Wateren 13
    7 Marjolein vdFange/Ans vMourikKlik hier voor details van de opstelling van Marjolein vdFange/Ans vMourik 9
    8 Connie vd Groef/Nel NuyensKlik hier voor details van de opstelling van Connie vd Groef/Nel Nuyens 8
    9 Bep Hof/Antoinette KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Bep Hof/Antoinette Keuning 8
    10 R Thorborg/D HollanderKlik hier voor details van de opstelling van R Thorborg/D Hollander 3
Eerste klasse A Bekijken 1 Denise Bauer /Ingrid SnertringKlik hier voor details van de opstelling van Denise Bauer /Ingrid Snertring 19
    2 Truus Henzen/Dicky DokterKlik hier voor details van de opstelling van Truus Henzen/Dicky Dokter 18
    3 Anneke v Leuffen/Tina WagenaarKlik hier voor details van de opstelling van Anneke v Leuffen/Tina Wagenaar 16
    4 Cecilia Longayr / Myrna MillerKlik hier voor details van de opstelling van Cecilia Longayr / Myrna Miller 15
    5 Nel Sulmann/Ria HoohenkerkKlik hier voor details van de opstelling van Nel Sulmann/Ria Hoohenkerk 13
    6 Marian Hopstaken/ Wil WiekmeyrKlik hier voor details van de opstelling van Marian Hopstaken/ Wil Wiekmeyr 8
    7 Ellen Bos/Tiny MollemaKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Bos/Tiny Mollema 7
    8 Suzanne de Wit/T RoestKlik hier voor details van de opstelling van Suzanne de Wit/T Roest 0
Eerste klasse B Bekijken 1 Linda Neerincx/Dineke v GennipKlik hier voor details van de opstelling van Linda Neerincx/Dineke v Gennip 19
    2 JosetteKeg/AstridKeiz/SandyKegKlik hier voor details van de opstelling van JosetteKeg/AstridKeiz/SandyKeg 16
    3 Inez Ames/A vd VeldtKlik hier voor details van de opstelling van Inez Ames/A vd Veldt 15
    4 Lida en Belinda LeursKlik hier voor details van de opstelling van Lida en Belinda Leurs 15
    5 Annemarie Korper/ Joke JochemKlik hier voor details van de opstelling van Annemarie Korper/ Joke  Jochem 14
    6 Marijk Roelofs/Els BloemendaalKlik hier voor details van de opstelling van Marijk Roelofs/Els Bloemendaal 11
    7 Wendy Hulshof/Joke BreewelKlik hier voor details van de opstelling van Wendy Hulshof/Joke Breewel 6
    8 Willy Meijster/Karin JeukenKlik hier voor details van de opstelling van Willy Meijster/Karin Jeuken 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 14 December 2019 20:15