Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel DINSDAG 2003-2004 (1e helft)

Stand na de speelronde op dinsdag 21 oktober 2003

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Nadja Lammers/ VerheulKlik hier voor details van de opstelling van Nadja Lammers/ Verheul 8
    2 Ineke Koomans/Rosa MullerKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Koomans/Rosa Muller 6
    3 Tiny Joppe/Marja DuijnKlik hier voor details van de opstelling van Tiny Joppe/Marja Duijn 6
    4 Ria Heemskerk/Sonja vd WaterenKlik hier voor details van de opstelling van Ria Heemskerk/Sonja vd Wateren 6
    5 Ans Kors/Elly SchoutenKlik hier voor details van de opstelling van Ans Kors/Elly Schouten 4
    6 Connie vd Groef/Nel NuyensKlik hier voor details van de opstelling van Connie vd Groef/Nel Nuyens 4
    7 Suze Linthorst/Lia BarendsKlik hier voor details van de opstelling van Suze Linthorst/Lia Barends 3
    8 Bep Hof/Antoinette KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Bep Hof/Antoinette Keuning 1
    9 Marjolein vdFange/Ans vMourikKlik hier voor details van de opstelling van Marjolein vdFange/Ans vMourik 1
    10 R Thorborg/D HollanderKlik hier voor details van de opstelling van R Thorborg/D Hollander 1
Eerste klasse A Bekijken 1 Truus Henzen/Dicky DokterKlik hier voor details van de opstelling van Truus Henzen/Dicky Dokter 8
    2 Cecilia Longayr / Myrna MillerKlik hier voor details van de opstelling van Cecilia Longayr / Myrna Miller 7
    3 Denise Bauer /Ingrid SnertringKlik hier voor details van de opstelling van Denise Bauer /Ingrid Snertring 5
    4 Anneke v Leuffen/Tina WagenaarKlik hier voor details van de opstelling van Anneke v Leuffen/Tina Wagenaar 4
    5 Marian Hopstaken/ Wil WiekmeyrKlik hier voor details van de opstelling van Marian Hopstaken/ Wil Wiekmeyr 4
    6 Nel Sulmann/Ria HoohenkerkKlik hier voor details van de opstelling van Nel Sulmann/Ria Hoohenkerk 4
    7 Ellen Bos/Tiny MollemaKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Bos/Tiny Mollema 0
    8 Suzanne de Wit/T RoestKlik hier voor details van de opstelling van Suzanne de Wit/T Roest 0
Eerste klasse B Bekijken 1 Inez Ames/A vd VeldtKlik hier voor details van de opstelling van Inez Ames/A vd Veldt 8
    2 Linda Neerincx/Dineke v GennipKlik hier voor details van de opstelling van Linda Neerincx/Dineke v Gennip 7
    3 Annemarie Korper/ Joke JochemKlik hier voor details van de opstelling van Annemarie Korper/ Joke  Jochem 5
    4 JosetteKeg/AstridKeiz/SandyKegKlik hier voor details van de opstelling van JosetteKeg/AstridKeiz/SandyKeg 4
    5 Marijk Roelofs/Els BloemendaalKlik hier voor details van de opstelling van Marijk Roelofs/Els Bloemendaal 4
    6 Lida en Belinda LeursKlik hier voor details van de opstelling van Lida en Belinda Leurs 2
    7 Wendy Hulshof/Joke BreewelKlik hier voor details van de opstelling van Wendy Hulshof/Joke Breewel 2
    8 Willy Meijster/Karin JeukenKlik hier voor details van de opstelling van Willy Meijster/Karin Jeuken 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 19:12