Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Dinsdag Competitie 2002-2003 (2e helft)

Stand na de speelronde op dinsdag 25 februari 2003

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Truus Henzen/Dicky DokterKlik hier voor details van de opstelling van Truus Henzen/Dicky Dokter 12
    2 Tiny Joppe/Marja DuijnKlik hier voor details van de opstelling van Tiny Joppe/Marja Duijn 11
    3 Suze Linthorst/Lia NieswaagKlik hier voor details van de opstelling van Suze Linthorst/Lia Nieswaag 11
    4 L Heeremans / Dorien vd LandenKlik hier voor details van de opstelling van L Heeremans / Dorien vd Landen 10
    5 Ineke Koomans/Rosa MullerKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Koomans/Rosa Muller 9
    6 Ria Heemskerk/Sonja vd WaterenKlik hier voor details van de opstelling van Ria Heemskerk/Sonja vd Wateren 9
    7 Marjolein vdFange/Ans vMourikKlik hier voor details van de opstelling van Marjolein vdFange/Ans vMourik 7
    8 Lida Leurs/Leotien VesteringKlik hier voor details van de opstelling van Lida Leurs/Leotien Vestering 6
    9 Connie vd Groef/Nel NuyensKlik hier voor details van de opstelling van Connie vd Groef/Nel Nuyens 5
    10 Cecilia Longayr / Myrna MillerKlik hier voor details van de opstelling van Cecilia Longayr / Myrna Miller 0
Eerste klasse A Bekijken 1 Nadja Lammers/ Verheul/SulmanKlik hier voor details van de opstelling van Nadja Lammers/ Verheul/Sulman 14
    2 Ans Kors/Elly SchoutenKlik hier voor details van de opstelling van Ans Kors/Elly Schouten 11
    3 Denise Bauer /Ingrid SnertringKlik hier voor details van de opstelling van Denise Bauer /Ingrid Snertring 10
    4 Linda Neerincx/Dineke v GennipKlik hier voor details van de opstelling van Linda Neerincx/Dineke v Gennip 9
    5 Reina Markus /Corry v SchagenKlik hier voor details van de opstelling van Reina Markus /Corry v Schagen 8
    6 Nel Sulmann/Ria HoohenkerkKlik hier voor details van de opstelling van Nel Sulmann/Ria Hoohenkerk 8
    7 Ellen Bos/Tiny MollemaKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Bos/Tiny Mollema 6
    8 Leotn Vestering/ Moniq LeuffenKlik hier voor details van de opstelling van Leotn Vestering/ Moniq Leuffen 5
    9 Lucienne Hurkmans/Nancy vNordeKlik hier voor details van de opstelling van Lucienne Hurkmans/Nancy vNorde 5
    10 Wendy Hulshof/Joke BreewelKlik hier voor details van de opstelling van Wendy Hulshof/Joke Breewel 4
Eerste klasse B Bekijken 1 R Thorborg/D HollanderKlik hier voor details van de opstelling van R Thorborg/D Hollander 13
    2 Bep Hof/Antoinette KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Bep Hof/Antoinette Keuning 11
    3 Annemarie Korper/ Joke JochemKlik hier voor details van de opstelling van Annemarie Korper/ Joke  Jochem 11
    4 Marijke Roelofs / Els BloemendKlik hier voor details van de opstelling van Marijke Roelofs / Els Bloemend 10
    5 Inez Ames/A vd VeldtKlik hier voor details van de opstelling van Inez Ames/A vd Veldt 7
    6 Reini en Anita JorenKlik hier voor details van de opstelling van Reini en Anita Joren 6
    7 Ina Pijnenburg/Maaike TheyssenKlik hier voor details van de opstelling van Ina Pijnenburg/Maaike Theyssen 4
    8 Josette Kegels/Astrid KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Josette Kegels/Astrid Keizer 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 19 November 2019 00:32