Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Dinsdag Competitie 2002-2003 (1e helft)

Stand na de speelronde op dinsdag 5 november 2002

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Tiny Joppe/Marja DuijnKlik hier voor details van de opstelling van Tiny Joppe/Marja Duijn 10
    2 Connie vd Groef/Nel NuyensKlik hier voor details van de opstelling van Connie vd Groef/Nel Nuyens 9
    3 Nadja Lammers/Ank VerheulKlik hier voor details van de opstelling van Nadja Lammers/Ank Verheul 8
    4 Suze Linthorst/Lia NieswaagKlik hier voor details van de opstelling van Suze Linthorst/Lia Nieswaag 8
    5 Ria Heemskerk/Sonja vd WaterenKlik hier voor details van de opstelling van Ria Heemskerk/Sonja vd Wateren 7
    6 Ineke Koomans/Rosa MullerKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Koomans/Rosa Muller 5
    7 Josette Kegels/Astrid KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Josette Kegels/Astrid Keizer 4
    8 Marjolein vdFange/Ans vMourikKlik hier voor details van de opstelling van Marjolein vdFange/Ans vMourik 4
    9 Denise Bauer /Ingrid SnertringKlik hier voor details van de opstelling van Denise Bauer /Ingrid Snertring 3
    10 Linda Neerincx/Dineke v GennipKlik hier voor details van de opstelling van Linda Neerincx/Dineke v Gennip 2
Eerste klasse A Bekijken 1 L Heeremans / Dorien vd LandenKlik hier voor details van de opstelling van L Heeremans / Dorien vd Landen 12
    2 Marijke Roelofs / Els BloemendKlik hier voor details van de opstelling van Marijke Roelofs / Els Bloemend 7
    3 Lida Leurs/Leotien VesteringKlik hier voor details van de opstelling van Lida Leurs/Leotien Vestering 7
    4 Lucienne Hurkmans/Nancy vNordeKlik hier voor details van de opstelling van Lucienne Hurkmans/Nancy vNorde 6
    5 Ans Kors/Elly SchoutenKlik hier voor details van de opstelling van Ans Kors/Elly Schouten 6
    6 Nel Sulmann/Ria HoohenkerkKlik hier voor details van de opstelling van Nel Sulmann/Ria Hoohenkerk 6
    7 Lenie Hoffman /Corry v SchagenKlik hier voor details van de opstelling van Lenie Hoffman /Corry v Schagen 5
    8 R Thorborg/D HollanderKlik hier voor details van de opstelling van R Thorborg/D Hollander 5
    9 Bep Hof/Antoinette KeuningKlik hier voor details van de opstelling van Bep Hof/Antoinette Keuning 5
    10 Inge vd Starre/Odile JansenKlik hier voor details van de opstelling van Inge vd Starre/Odile Jansen 1
Eerste klasse B Bekijken 1 Truus Henzen/Dicky DokterKlik hier voor details van de opstelling van Truus Henzen/Dicky Dokter 12
    2 Cecilia Longayr / Myrna MillerKlik hier voor details van de opstelling van Cecilia Longayr / Myrna Miller 8
    3 Ina Pijnenburg/Maaike TheyssenKlik hier voor details van de opstelling van Ina Pijnenburg/Maaike Theyssen 7
    4 Reini en Anita JorenKlik hier voor details van de opstelling van Reini en Anita Joren 6
    5 Leotn Vestering/ Moniq LeuffenKlik hier voor details van de opstelling van Leotn Vestering/ Moniq Leuffen 6
    6 Inez Ames/A vd VeldtKlik hier voor details van de opstelling van Inez Ames/A vd Veldt 5
    7 Anneke v Leuffen/Tina WagenaarKlik hier voor details van de opstelling van Anneke v Leuffen/Tina Wagenaar 4
    8 Marian Hopstaken/ Wil WiekmeyrKlik hier voor details van de opstelling van Marian Hopstaken/ Wil Wiekmeyr 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 November 2019 10:45