Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herenenkel Competitie 2002-2003 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 24 november 2002

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Peter BuitendijkKlik hier voor de opstelling van Peter Buitendijk  -  Henk de GoeijKlik hier voor de opstelling van Henk de Goeij 11:00 8 - 6
  Barry BruinKlik hier voor de opstelling van Barry Bruin  -  Jasper KeetlapperKlik hier voor de opstelling van Jasper Keetlapper 13:00 7 - 6
  Bruno KapetanovicKlik hier voor de opstelling van Bruno Kapetanovic  -  Coen v DelftKlik hier voor de opstelling van Coen v Delft 15:00 7 - 7
  Rob HertogKlik hier voor de opstelling van Rob Hertog  -  Piet HoekKlik hier voor de opstelling van Piet Hoek 13:00 6 - 10
Eerste Klasse Edgar WitteveenKlik hier voor de opstelling van Edgar Witteveen  -  Maarten RijsdijkKlik hier voor de opstelling van Maarten Rijsdijk 12:00 15 - 1
  Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jacco Rustman  -  Joost DuyserKlik hier voor de opstelling van Joost Duyser 12:00 15 - 2
  Fred KockKlik hier voor de opstelling van Fred Kock  -  Adrie SchramaKlik hier voor de opstelling van Adrie Schrama 10:00 7 - 9
  Gijs SpijkersKlik hier voor de opstelling van Gijs Spijkers  -  André VinkKlik hier voor de opstelling van André Vink 11:00 9 - 6
Tweede Klasse Tim VosKlik hier voor de opstelling van Tim Vos  -  Claude JungKlik hier voor de opstelling van Claude Jung 10:00 8 - 3
  Martin FeitsmaKlik hier voor de opstelling van Martin Feitsma  -  Cees WaalewijnKlik hier voor de opstelling van Cees Waalewijn 12:00 5 - 7
  Fred KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Fred Knottenbelt  -  Frans TripKlik hier voor de opstelling van Frans Trip 14:00 5 - 10
  Henk vd BroekKlik hier voor de opstelling van Henk vd Broek  -  Bas SalzmannKlik hier voor de opstelling van Bas Salzmann 11:00 12 - 7
Derde Klasse Marco van RooijenKlik hier voor de opstelling van Marco van Rooijen  -  Kees NooyKlik hier voor de opstelling van Kees Nooy 12:00 11 - 4
  Fred KoopmanKlik hier voor de opstelling van Fred Koopman  -  Robert RusmanKlik hier voor de opstelling van Robert Rusman 09:00 6 - 10
  Kees LambooKlik hier voor de opstelling van Kees Lamboo  -  Erwin de WerdKlik hier voor de opstelling van Erwin de Werd 13:00 14 - 2
  Heinz ZwartKlik hier voor de opstelling van Heinz Zwart  -  Richard StoeteKlik hier voor de opstelling van Richard Stoete 10:00 11 - 3

Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 04:40