Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herenenkel Competitie 2002-2003 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 10 november 2002

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Coen v DelftKlik hier voor de opstelling van Coen v Delft  -  Rob HertogKlik hier voor de opstelling van Rob Hertog 11:00 6 - 12
  Henk de GoeijKlik hier voor de opstelling van Henk de Goeij  -  Jasper KeetlapperKlik hier voor de opstelling van Jasper Keetlapper 10:00 3 - 10
  Bruno KapetanovicKlik hier voor de opstelling van Bruno Kapetanovic  -  Barry BruinKlik hier voor de opstelling van Barry Bruin 13:00 5 - 8
  Piet HoekKlik hier voor de opstelling van Piet Hoek  -  Peter BuitendijkKlik hier voor de opstelling van Peter Buitendijk 12:00 8 - 8
Eerste Klasse André VinkKlik hier voor de opstelling van André Vink  -  Joost DuyserKlik hier voor de opstelling van Joost Duyser 10:00 13 - 2
  Gijs SpijkersKlik hier voor de opstelling van Gijs Spijkers  -  Adrie SchramaKlik hier voor de opstelling van Adrie Schrama 11:00 8 - 5
  Edgar WitteveenKlik hier voor de opstelling van Edgar Witteveen  -  Fred KockKlik hier voor de opstelling van Fred Kock 10:00 6 - 11
  Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jacco Rustman  -  Maarten RijsdijkKlik hier voor de opstelling van Maarten Rijsdijk 20:00 13 - 5
Tweede Klasse Tim VosKlik hier voor de opstelling van Tim Vos  -  Martin FeitsmaKlik hier voor de opstelling van Martin Feitsma 14:00 9 - 10
  Fred KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Fred Knottenbelt  -  Henk vd BroekKlik hier voor de opstelling van Henk vd Broek 12:00 6 - 9
  Claude JungKlik hier voor de opstelling van Claude Jung  -  Frans TripKlik hier voor de opstelling van Frans Trip 14:00 9 - 5
  Bas SalzmannKlik hier voor de opstelling van Bas Salzmann  -  Cees WaalewijnKlik hier voor de opstelling van Cees Waalewijn 12:00 3 - 12
Derde Klasse Kees LambooKlik hier voor de opstelling van Kees Lamboo  -  Heinz ZwartKlik hier voor de opstelling van Heinz Zwart 12:00 2 - 12
  Richard StoeteKlik hier voor de opstelling van Richard Stoete  -  Kees NooyKlik hier voor de opstelling van Kees Nooy 12:00 9 - 8
  Erwin de WerdKlik hier voor de opstelling van Erwin de Werd  -  Fred KoopmanKlik hier voor de opstelling van Fred Koopman 13:00 10 - 6
  Marco van RooijenKlik hier voor de opstelling van Marco van Rooijen  -  Robert RusmanKlik hier voor de opstelling van Robert Rusman 11:00 12 - 3

Terug...


© PLANMYSPORT - 10 December 2019 03:36