Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herenenkel Competitie 2002-2003 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 27 oktober 2002

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Piet HoekKlik hier voor de opstelling van Piet Hoek  -  Coen v DelftKlik hier voor de opstelling van Coen v Delft 11:00 (zo 20 okt) 7 - 8
  Rob HertogKlik hier voor de opstelling van Rob Hertog  -  Barry BruinKlik hier voor de opstelling van Barry Bruin 10:00 1 - 10
  Bruno KapetanovicKlik hier voor de opstelling van Bruno Kapetanovic  -  Henk de GoeijKlik hier voor de opstelling van Henk de Goeij 11:00 8 - 4
  Jasper KeetlapperKlik hier voor de opstelling van Jasper Keetlapper  -  Peter BuitendijkKlik hier voor de opstelling van Peter Buitendijk 13:00 8 - 6
Eerste Klasse Fred KockKlik hier voor de opstelling van Fred Kock  -  André VinkKlik hier voor de opstelling van André Vink 10:00 7 - 5
  Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jacco Rustman  -  Adrie SchramaKlik hier voor de opstelling van Adrie Schrama 11:00 4 - 10
  Edgar WitteveenKlik hier voor de opstelling van Edgar Witteveen  -  Gijs SpijkersKlik hier voor de opstelling van Gijs Spijkers 12:00 5 - 6
  Maarten RijsdijkKlik hier voor de opstelling van Maarten Rijsdijk  -  Joost DuyserKlik hier voor de opstelling van Joost Duyser 12:00 6 - 9
Tweede Klasse Tim VosKlik hier voor de opstelling van Tim Vos  -  Fred KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Fred Knottenbelt 11:00 8 - 6
  Frans TripKlik hier voor de opstelling van Frans Trip  -  Martin FeitsmaKlik hier voor de opstelling van Martin Feitsma 13:00 6 - 11
  Claude JungKlik hier voor de opstelling van Claude Jung  -  Bas SalzmannKlik hier voor de opstelling van Bas Salzmann 12:00 11 - 4
  Henk vd BroekKlik hier voor de opstelling van Henk vd Broek  -  Cees WaalewijnKlik hier voor de opstelling van Cees Waalewijn 12:00 6 - 7
Derde Klasse Richard StoeteKlik hier voor de opstelling van Richard Stoete  -  Kees LambooKlik hier voor de opstelling van Kees Lamboo 13:00 1 - 13
  Heinz ZwartKlik hier voor de opstelling van Heinz Zwart  -  Fred KoopmanKlik hier voor de opstelling van Fred Koopman 13:00 (zo 20 okt) 8 - 3
  Erwin de WerdKlik hier voor de opstelling van Erwin de Werd  -  Marco van RooijenKlik hier voor de opstelling van Marco van Rooijen 12:00 7 - 10
  Robert RusmanKlik hier voor de opstelling van Robert Rusman  -  Kees NooyKlik hier voor de opstelling van Kees Nooy 10:00 5 - 8

Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 11:54