Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herenenkel Competitie 2002-2003 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 13 oktober 2002

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Henk de GoeijKlik hier voor de opstelling van Henk de Goeij  -  Piet HoekKlik hier voor de opstelling van Piet Hoek 14:00 (zo 06 okt) 6 - 8
  Barry BruinKlik hier voor de opstelling van Barry Bruin  -  Coen v DelftKlik hier voor de opstelling van Coen v Delft 12:00 6 - 4
  Bruno KapetanovicKlik hier voor de opstelling van Bruno Kapetanovic  -  Jasper KeetlapperKlik hier voor de opstelling van Jasper Keetlapper 14:00 9 - 4
  Rob HertogKlik hier voor de opstelling van Rob Hertog  -  Peter BuitendijkKlik hier voor de opstelling van Peter Buitendijk 11:00 7 - 4
Eerste Klasse Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jacco Rustman  -  Edgar WitteveenKlik hier voor de opstelling van Edgar Witteveen 12:00 (zo 06 okt) 3 - 11
  Fred KockKlik hier voor de opstelling van Fred Kock  -  Gijs SpijkersKlik hier voor de opstelling van Gijs Spijkers 10:00 4 - 9
  Adrie SchramaKlik hier voor de opstelling van Adrie Schrama  -  Joost DuyserKlik hier voor de opstelling van Joost Duyser 13:00 10 - 3
  Maarten RijsdijkKlik hier voor de opstelling van Maarten Rijsdijk  -  André VinkKlik hier voor de opstelling van André Vink 11:00 4 - 12
Tweede Klasse Henk vd BroekKlik hier voor de opstelling van Henk vd Broek  -  Claude JungKlik hier voor de opstelling van Claude Jung 12:00 (zo 06 okt) 5 - 6
  Martin FeitsmaKlik hier voor de opstelling van Martin Feitsma  -  Fred KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Fred Knottenbelt 13:00 7 - 9
  Bas SalzmannKlik hier voor de opstelling van Bas Salzmann  -  Frans TripKlik hier voor de opstelling van Frans Trip 11:00 8 - 7
  Tim VosKlik hier voor de opstelling van Tim Vos  -  Cees WaalewijnKlik hier voor de opstelling van Cees Waalewijn 11:00 10 - 6
Derde Klasse Kees LambooKlik hier voor de opstelling van Kees Lamboo  -  Robert RusmanKlik hier voor de opstelling van Robert Rusman 10:00 14 - 0
  Fred KoopmanKlik hier voor de opstelling van Fred Koopman  -  Richard StoeteKlik hier voor de opstelling van Richard Stoete 12:00 2 - 7
  Kees NooyKlik hier voor de opstelling van Kees Nooy  -  Erwin de WerdKlik hier voor de opstelling van Erwin de Werd 10:00 4 - 10
  Heinz ZwartKlik hier voor de opstelling van Heinz Zwart  -  Marco van RooijenKlik hier voor de opstelling van Marco van Rooijen 12:00 12 - 2

Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 06:38