Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herenenkel Competitie 2002-2003 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zondag 29 september 2002

        Aanvang Uitslag
Hoofdklasse Coen v DelftKlik hier voor de opstelling van Coen v Delft  -  Jasper KeetlapperKlik hier voor de opstelling van Jasper Keetlapper 12:00 8 - 9
  Bruno KapetanovicKlik hier voor de opstelling van Bruno Kapetanovic  -  Peter BuitendijkKlik hier voor de opstelling van Peter Buitendijk 13:00 12 - 3
  Piet HoekKlik hier voor de opstelling van Piet Hoek  -  Barry BruinKlik hier voor de opstelling van Barry Bruin 10:00 (zo 20 okt) 6 - 10
  Rob HertogKlik hier voor de opstelling van Rob Hertog  -  Henk de GoeijKlik hier voor de opstelling van Henk de Goeij 10:00 6 - 7
Eerste Klasse Edgar WitteveenKlik hier voor de opstelling van Edgar Witteveen  -  Adrie SchramaKlik hier voor de opstelling van Adrie Schrama 12:00 10 - 5
  Maarten RijsdijkKlik hier voor de opstelling van Maarten Rijsdijk  -  Gijs SpijkersKlik hier voor de opstelling van Gijs Spijkers 13:00 4 - 10
  André VinkKlik hier voor de opstelling van André Vink  -  Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jacco Rustman 11:00 4 - 10
  Fred KockKlik hier voor de opstelling van Fred Kock  -  Joost DuyserKlik hier voor de opstelling van Joost Duyser 11:00 11 - 5
Tweede Klasse Henk vd BroekKlik hier voor de opstelling van Henk vd Broek  -  Martin FeitsmaKlik hier voor de opstelling van Martin Feitsma 11:00 6 - 8
  Bas SalzmannKlik hier voor de opstelling van Bas Salzmann  -  Tim VosKlik hier voor de opstelling van Tim Vos 11:00 4 - 10
  Frans TripKlik hier voor de opstelling van Frans Trip  -  Cees WaalewijnKlik hier voor de opstelling van Cees Waalewijn 13:00 10 - 4
  Claude JungKlik hier voor de opstelling van Claude Jung  -  Fred KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Fred Knottenbelt 13:00 5 - 7
Derde Klasse Robert RusmanKlik hier voor de opstelling van Robert Rusman  -  Heinz ZwartKlik hier voor de opstelling van Heinz Zwart 10:00 2 - 13
  Erwin de WerdKlik hier voor de opstelling van Erwin de Werd  -  Richard StoeteKlik hier voor de opstelling van Richard Stoete 12:00 0 - 15
  Fred KoopmanKlik hier voor de opstelling van Fred Koopman  -  Kees NooyKlik hier voor de opstelling van Kees Nooy 12:00 18 - 3
  Marco van RooijenKlik hier voor de opstelling van Marco van Rooijen  -  Kees LambooKlik hier voor de opstelling van Kees Lamboo 10:00 (zo 06 okt) 3 - 11

Terug...


© PLANMYSPORT - 6 December 2019 14:02