Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Heren Dubbel Zaterdag Winter - 2e helft

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 13 februari 2016

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Jeroen Dortmundt/Arthur WeeberKlik hier voor de opstelling van Jeroen Dortmundt/Arthur Weeber  -  Mart L/ Ton N / Marcel LinthKlik hier voor de opstelling van Mart L/ Ton N /  Marcel Linth 15:00 12 - 2
  Eric Peters / Paul van LochemKlik hier voor de opstelling van Eric Peters / Paul van Lochem  -  HansKapitein/JackBurg/DannyKlik hier voor de opstelling van HansKapitein/JackBurg/Danny 15:00 5 - 7
  Gert-Jan/Jan-WillemMos/RolandKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan/Jan-WillemMos/Roland  -  P Melkert/M.Ophorst/E.ElferinkKlik hier voor de opstelling van P Melkert/M.Ophorst/E.Elferink 14:00 7 - 7
  André v Wel / Boy vd Erf/Rob LKlik hier voor de opstelling van André v Wel / Boy vd Erf/Rob L  -  Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 15:00 4 - 8
3e klasse B v Leeuwen/Bakker/ HeemsKlik hier voor de opstelling van v Leeuwen/Bakker/ Heems  -  BertvNoord/Nol/ArthurvLeuffenKlik hier voor de opstelling van BertvNoord/Nol/ArthurvLeuffen 15:00 13 - 7
  AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien  -  Rob&Andre van Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob&Andre van Wel/Bart Keijer 16:00 8 - 5
  AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroorKlik hier voor de opstelling van AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroor  -  KoosS/LeoSchopmanHenkRoodsKlik hier voor de opstelling van KoosS/LeoSchopmanHenkRoods 16:00 6 - 10
  Ben Jansen / Ed PostKlik hier voor de opstelling van Ben Jansen / Ed Post  -  Peter Trentelman/ Ron LeveringKlik hier voor de opstelling van Peter Trentelman/ Ron Levering 16:00 10 - 8
4e klasse A Ronald Meijer/John vEs/Rinus KKlik hier voor de opstelling van Ronald Meijer/John vEs/Rinus K  -  Joop & John Koppen/ Max LoogKlik hier voor de opstelling van Joop & John Koppen/ Max Loog 14:00 5 - 9
  Pascal Stevens/Frank van ArkelKlik hier voor de opstelling van Pascal Stevens/Frank van Arkel  -  Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 13:00 9 - 3
  R Göbel/M Göbel/ H v LoonKlik hier voor de opstelling van R Göbel/M Göbel/ H v Loon  -  team wordt geregeld 12:00 10 - 6
  Arthur Weeber / Kosyo IvanovKlik hier voor de opstelling van Arthur Weeber / Kosyo Ivanov  -  Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos 14:00 7 - 7
4e klasse B Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan OKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan O  -  Willem keur/Frans vSoelenKlik hier voor de opstelling van Willem keur/Frans vSoelen 18:00 11 - 2
  R Beukenkamp / RJ RijsKlik hier voor de opstelling van R Beukenkamp / RJ Rijs  -  Frank Wesseling / Ben vEerdenKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ben vEerden 16:00 11 - 1
  Jeroen en Thijs HardebolKlik hier voor de opstelling van Jeroen en Thijs Hardebol  -  BramSchor/StephanKruis/RonAbelKlik hier voor de opstelling van BramSchor/StephanKruis/RonAbel 16:00 5 - 7
  DennisAbels/HanJonge/RonAbelsKlik hier voor de opstelling van DennisAbels/HanJonge/RonAbels  -  Nick Ormondt / Freek KeldermanKlik hier voor de opstelling van Nick Ormondt / Freek Kelderman 15:00 8 - 5

Terug...


© PLANMYSPORT - 18 Augustus 2019 03:33