Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Heren Dubbel Zaterdag Winter - 2e helft

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 16 januari 2016

        Aanvang Uitslag
3e klasse A André v Wel / Boy vd Erf/Rob LKlik hier voor de opstelling van André v Wel / Boy vd Erf/Rob L  -  HansKapitein/JackBurg/DannyKlik hier voor de opstelling van HansKapitein/JackBurg/Danny 16:00 4 - 10
  Gert-Jan/Jan-WillemMos/RolandKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan/Jan-WillemMos/Roland  -  Jeroen Dortmundt/Arthur WeeberKlik hier voor de opstelling van Jeroen Dortmundt/Arthur Weeber 15:00 12 - 4
  P Melkert/M.Ophorst/E.ElferinkKlik hier voor de opstelling van P Melkert/M.Ophorst/E.Elferink  -  Eric Peters / Paul van LochemKlik hier voor de opstelling van Eric Peters / Paul van Lochem 15:00 4 - 9
  Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt  -  Mart L/ Ton N / Marcel LinthKlik hier voor de opstelling van Mart L/ Ton N /  Marcel Linth 12:00 14 - 3
3e klasse B BertvNoord/Nol/ArthurvLeuffenKlik hier voor de opstelling van BertvNoord/Nol/ArthurvLeuffen  -  Rob&Andre van Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob&Andre van Wel/Bart Keijer 15:00 4 - 12
  AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroorKlik hier voor de opstelling van AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroor  -  Peter Trentelman/ Ron LeveringKlik hier voor de opstelling van Peter Trentelman/ Ron Levering 17:00 9 - 5
  AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien  -  v Leeuwen/Bakker/ HeemsKlik hier voor de opstelling van v Leeuwen/Bakker/ Heems 17:00 8 - 6
  KoosS/LeoSchopmanHenkRoodsKlik hier voor de opstelling van KoosS/LeoSchopmanHenkRoods  -  Ben Jansen / Ed PostKlik hier voor de opstelling van Ben Jansen / Ed Post 16:00 11 - 4
4e klasse A Ronald Meijer/John vEs/Rinus KKlik hier voor de opstelling van Ronald Meijer/John vEs/Rinus K  -  Pascal Stevens/Frank van ArkelKlik hier voor de opstelling van Pascal Stevens/Frank van Arkel 11:00 6 - 9
  Joop & John Koppen/ Max LoogKlik hier voor de opstelling van Joop & John Koppen/ Max Loog  -  Arthur Weeber / Kosyo IvanovKlik hier voor de opstelling van Arthur Weeber / Kosyo Ivanov 12:00 6 - 5
  Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R  -  team wordt geregeld 12:00 10 - 6
  R Göbel/M Göbel/ H v LoonKlik hier voor de opstelling van R Göbel/M Göbel/ H v Loon  -  Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos 12:00 14 - 0
4e klasse B Jeroen en Thijs HardebolKlik hier voor de opstelling van Jeroen en Thijs Hardebol  -  Frank Wesseling / Ben vEerdenKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ben vEerden 16:00 8 - 8
  Willem keur/Frans vSoelenKlik hier voor de opstelling van Willem keur/Frans vSoelen  -  R Beukenkamp / RJ RijsKlik hier voor de opstelling van R Beukenkamp / RJ Rijs 17:00 4 - 9
  Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan OKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan O  -  Nick Ormondt / Freek KeldermanKlik hier voor de opstelling van Nick Ormondt / Freek Kelderman 18:00 10 - 4
  BramSchor/StephanKruis/RonAbelKlik hier voor de opstelling van BramSchor/StephanKruis/RonAbel  -  DennisAbels/HanJonge/RonAbelsKlik hier voor de opstelling van DennisAbels/HanJonge/RonAbels 16:00 8 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 23 Augustus 2019 17:59