Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Heren Dubbel Zaterdag Winter - 2e helft

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 20 februari 2016

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Stephane Kegels/Ricardo WakkerKlik hier voor de opstelling van Stephane Kegels/Ricardo Wakker  -  MauriceBooms/DonRuttKlik hier voor de opstelling van MauriceBooms/DonRutt 15:00 5 - 7
  Daan Uitermark / Rik OeverKlik hier voor de opstelling van Daan Uitermark / Rik Oever  -  Bert-Jan Hendriksen/Hans JoséKlik hier voor de opstelling van Bert-Jan Hendriksen/Hans José 18:00 6 - 9
  Marco H/ArnoldV/RaymondMKlik hier voor de opstelling van Marco H/ArnoldV/RaymondM  -  André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 15:00 7 - 7
  WillemJan Elissen/Rutger KappeKlik hier voor de opstelling van WillemJan Elissen/Rutger Kappe  -  Harry Berg / Bas VeldenKlik hier voor de opstelling van Harry Berg / Bas Velden 19:00 4 - 9
Eerste divisie Paul Trouwen/Bernard KlaassenKlik hier voor de opstelling van Paul Trouwen/Bernard Klaassen  -  M Olijerhoek / A E HellingaKlik hier voor de opstelling van M Olijerhoek / A E Hellinga 17:00 7 - 7
  Lars Keizer/Michiel van BurenKlik hier voor de opstelling van Lars Keizer/Michiel van Buren  -  Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 19:00 8 - 8
  Rob & Leo Miitertr / ErikvDijkKlik hier voor de opstelling van Rob & Leo Miitertr / ErikvDijk  -  Vincent vS/ Ivor B/ BastiaanKKlik hier voor de opstelling van Vincent vS/  Ivor B/ BastiaanK 16:00 8 - 7
  Patrick Eleveld/Remco DortmondKlik hier voor de opstelling van Patrick Eleveld/Remco Dortmond  -  Gerry Thelosen / Leo van NordeKlik hier voor de opstelling van Gerry Thelosen / Leo van Norde 16:00 12 - 5
Hoofdklasse A Patrick Koole/Xander ProvoostKlik hier voor de opstelling van Patrick Koole/Xander Provoost  -  Frank Kramer / Tim van GogKlik hier voor de opstelling van Frank Kramer / Tim van Gog 17:00 9 - 6
  RikDekker/BartvRooijenKlik hier voor de opstelling van RikDekker/BartvRooijen  -  Marcel & Edwin Otte/Wim Verm.Klik hier voor de opstelling van Marcel & Edwin Otte/Wim Verm. 18:00 11 - 5
  Roger de Jong / Bas TimmerKlik hier voor de opstelling van Roger de Jong / Bas Timmer  -  Ben Tanis / Gilbert ImthornKlik hier voor de opstelling van Ben Tanis / Gilbert Imthorn 18:00 10 - 6
  RemcoDort/PatrickKoole/ChrisGKlik hier voor de opstelling van RemcoDort/PatrickKoole/ChrisG  -  Marc Reick/Rick v VeenendaalKlik hier voor de opstelling van Marc Reick/Rick v Veenendaal 15:00 10 - 5
  Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer  -  Roland van Leeuwen / Bas BaarsKlik hier voor de opstelling van Roland van Leeuwen / Bas Baars 16:00 5 - 9
1e klasse Johan Jansma / Henk BroekKlik hier voor de opstelling van Johan Jansma / Henk Broek  -  Coen Wassink / Jeroen LammersKlik hier voor de opstelling van Coen Wassink / Jeroen Lammers 15:00 8 - 7
  Ton Gr. / Martien St./ Jan Kr.Klik hier voor de opstelling van Ton Gr. / Martien St./ Jan Kr.  -  Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix 17:00 6 - 10
  Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk  -  Raymond Vooges/ Niels vd SluisKlik hier voor de opstelling van Raymond Vooges/ Niels vd Sluis 17:00 7 - 9
  Ard Parlevliet / Ad de JongKlik hier voor de opstelling van Ard Parlevliet / Ad de Jong  -  Remco Koppen/E v Elk/R tHoveKlik hier voor de opstelling van Remco Koppen/E v Elk/R tHove 18:00 7 - 4
  Tim Nijssen / Stef TimmerKlik hier voor de opstelling van Tim Nijssen / Stef Timmer  -  Arjen Bosma / Glenn RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Arjen Bosma / Glenn Roodselaar 19:00 8 - 6
  Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman  -  Maarten&Wesse& Stijn BoerKlik hier voor de opstelling van Maarten&Wesse& Stijn Boer 19:00 3 - 9
2e klasse Gerard &RinusKrom/Joop BekkingKlik hier voor de opstelling van Gerard &RinusKrom/Joop Bekking  -  Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 14:00 5 - 9
  RichardK/RonaldDeBruin/CoenVerKlik hier voor de opstelling van RichardK/RonaldDeBruin/CoenVer  -  Arjan/ErwinKlooster/HansDinklaKlik hier voor de opstelling van Arjan/ErwinKlooster/HansDinkla 17:00 8 - 6
  Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal  -  Piet& Rick Melman/HilbrandDeJoKlik hier voor de opstelling van Piet& Rick Melman/HilbrandDeJo 19:00 (zo 21 feb) 7 - 7
  Jurrien Visser/Lars CamffermanKlik hier voor de opstelling van Jurrien Visser/Lars Camfferman  -  André Vink/ Paul RaaphorstKlik hier voor de opstelling van André Vink/ Paul Raaphorst 14:00 6 - 10
  FrankOud/ CeestB/ Frans dWKlik hier voor de opstelling van FrankOud/ CeestB/  Frans dW  -  Mark en Maurice OudKlik hier voor de opstelling van Mark en Maurice Oud 16:00 8 - 6
  Patrick Bos / Roman vd FlierKlik hier voor de opstelling van Patrick Bos / Roman vd Flier  -  Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 18:00 7 - 6
  Martijn Weij / Nick D/Benno HKlik hier voor de opstelling van Martijn Weij / Nick D/Benno H  -  Hans M / Ron vG / Michael Dr.Klik hier voor de opstelling van Hans M / Ron vG / Michael Dr. 15:00 5 - 7

Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 02:24