Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Heren Dubbel Zaterdag Winter - 2e helft

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 23 januari 2016

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Harry Berg / Bas VeldenKlik hier voor de opstelling van Harry Berg / Bas Velden  -  Bert-Jan Hendriksen/Hans JoséKlik hier voor de opstelling van Bert-Jan Hendriksen/Hans José 15:00 12 - 6
  MauriceBooms/DonRuttKlik hier voor de opstelling van MauriceBooms/DonRutt  -  André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 14:00 6 - 12
  Stephane Kegels/Ricardo WakkerKlik hier voor de opstelling van Stephane Kegels/Ricardo Wakker  -  WillemJan Elissen/Rutger KappeKlik hier voor de opstelling van WillemJan Elissen/Rutger Kappe 15:00 5 - 7
  Marco H/ArnoldV/RaymondMKlik hier voor de opstelling van Marco H/ArnoldV/RaymondM  -  Daan Uitermark / Rik OeverKlik hier voor de opstelling van Daan Uitermark / Rik Oever 17:00 7 - 7
Eerste divisie Lars Keizer/Michiel van BurenKlik hier voor de opstelling van Lars Keizer/Michiel van Buren  -  M Olijerhoek / A E HellingaKlik hier voor de opstelling van M Olijerhoek / A E Hellinga 17:00 5 - 6
  Patrick Eleveld/Remco DortmondKlik hier voor de opstelling van Patrick Eleveld/Remco Dortmond  -  Rob & Leo Miitertr / ErikvDijkKlik hier voor de opstelling van Rob & Leo Miitertr / ErikvDijk 14:00 5 - 9
  Vincent vS/ Ivor B/ BastiaanKKlik hier voor de opstelling van Vincent vS/  Ivor B/ BastiaanK  -  Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 17:00 8 - 6
  Gerry Thelosen / Leo van NordeKlik hier voor de opstelling van Gerry Thelosen / Leo van Norde  -  Paul Trouwen/Bernard KlaassenKlik hier voor de opstelling van Paul Trouwen/Bernard Klaassen 17:00 4 - 8
Hoofdklasse A Roland van Leeuwen / Bas BaarsKlik hier voor de opstelling van Roland van Leeuwen / Bas Baars  -  Frank Kramer / Tim van GogKlik hier voor de opstelling van Frank Kramer / Tim van Gog 16:00 10 - 6
  Patrick Koole/Xander ProvoostKlik hier voor de opstelling van Patrick Koole/Xander Provoost  -  RikDekker/BartvRooijenKlik hier voor de opstelling van RikDekker/BartvRooijen 17:00 6 - 10
  Marcel & Edwin Otte/Wim Verm.Klik hier voor de opstelling van Marcel & Edwin Otte/Wim Verm.  -  Roger de Jong / Bas TimmerKlik hier voor de opstelling van Roger de Jong / Bas Timmer 18:00 2 - 10
  Marc Reick/Rick v VeenendaalKlik hier voor de opstelling van Marc Reick/Rick v Veenendaal  -  Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 16:00 8 - 5
  Ben Tanis / Gilbert ImthornKlik hier voor de opstelling van Ben Tanis / Gilbert Imthorn  -  RemcoDort/PatrickKoole/ChrisGKlik hier voor de opstelling van RemcoDort/PatrickKoole/ChrisG 15:00 3 - 8
1e klasse Ton Gr. / Martien St./ Jan Kr.Klik hier voor de opstelling van Ton Gr. / Martien St./ Jan Kr.  -  Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 18:00 4 - 11
  Arjen Bosma / Glenn RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Arjen Bosma / Glenn Roodselaar  -  Coen Wassink / Jeroen LammersKlik hier voor de opstelling van Coen Wassink / Jeroen Lammers 15:00 (za 16 jan) 10 - 3
  Johan Jansma / Henk BroekKlik hier voor de opstelling van Johan Jansma / Henk Broek  -  Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix 18:00 8 - 6
  Ard Parlevliet / Ad de JongKlik hier voor de opstelling van Ard Parlevliet / Ad de Jong  -  Raymond Vooges/ Niels vd SluisKlik hier voor de opstelling van Raymond Vooges/ Niels vd Sluis 16:00 7 - 6
  Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk  -  Maarten&Wesse& Stijn BoerKlik hier voor de opstelling van Maarten&Wesse& Stijn Boer 19:00 6 - 8
  Tim Nijssen / Stef TimmerKlik hier voor de opstelling van Tim Nijssen / Stef Timmer  -  Remco Koppen/E v Elk/R tHoveKlik hier voor de opstelling van Remco Koppen/E v Elk/R tHove 14:00 9 - 3
2e klasse Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes  -  André Vink/ Paul RaaphorstKlik hier voor de opstelling van André Vink/ Paul Raaphorst 16:00 3 - 12
  Patrick Bos / Roman vd FlierKlik hier voor de opstelling van Patrick Bos / Roman vd Flier  -  Piet& Rick Melman/HilbrandDeJoKlik hier voor de opstelling van Piet& Rick Melman/HilbrandDeJo 18:00 6 - 10
  FrankOud/ CeestB/ Frans dWKlik hier voor de opstelling van FrankOud/ CeestB/  Frans dW  -  Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 18:00 8 - 4
  Jurrien Visser/Lars CamffermanKlik hier voor de opstelling van Jurrien Visser/Lars Camfferman  -  Martijn Weij / Nick D/Benno HKlik hier voor de opstelling van Martijn Weij / Nick D/Benno H 15:00 3 - 8
  Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek  -  RichardK/RonaldDeBruin/CoenVerKlik hier voor de opstelling van RichardK/RonaldDeBruin/CoenVer 19:00 6 - 10
  Gerard &RinusKrom/Joop BekkingKlik hier voor de opstelling van Gerard &RinusKrom/Joop Bekking  -  Arjan/ErwinKlooster/HansDinklaKlik hier voor de opstelling van Arjan/ErwinKlooster/HansDinkla 14:00 3 - 13
  Mark en Maurice OudKlik hier voor de opstelling van Mark en Maurice Oud  -  Hans M / Ron vG / Michael Dr.Klik hier voor de opstelling van Hans M / Ron vG / Michael Dr. 15:00 9 - 8

Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Augustus 2019 19:55